Swimmwear Bikini

fOTO: LUCIE KUČEROVÁ

MUA: EVA KEJÍKOVÁ

post proces: TOM DILHOF

STYLING, MODEL: KATE ZIEGLER

 

Mám na sobě: Puma bikini, Reisenthal kabelka, Melissa jelly shoes / boty, Vogue sluneční brýle


Balloons_Puma_bikini_colorful_swimmwear

Toto léto si vážně užívám! Krásného letního počasí, zamilovanosti, volného času u vody…I přesto, že se na letošní dovolenou teprve chystám, zvládla jsem již mnohokrát navštívit brněnské bazény. Jedním z mých oblíbenců je koupaliště Dobrák se skvělým vybavením pro relax i aktivní vyžití. Odtud jsme také vyfotili tento veselý pestro-barevný outfit.

Plavky Puma

Plavky Puma v modro-růžové kombinaci mám moc ráda. Vypadají totiž dobře i na světlé kůži ještě než se stihnu opálit. Co se týče střihu plavek, mám ráda klasické zavazovací triangle bikini, protože jsou praktické na pohyb při vodních sportech. A šňůrky od plavek vykukující pod šaty nebo overalem prostě k létu patří!

Reisenthel taška

Neonově růžová Reisenthel taška budí pozornost. Velké barevné gumové a plastové tašky jsou obrovským trendem. Zatímco dav velí “kabelka O bag”, já se rozhodla odlišit se neméně cool kouskem – sytě růžovým košíkem od Reisenthel.

Boty Melissa

Když už je řeč o plastových doplňcích, poprvé v životě jsem vyzkoušela voňavé boty Melissa a musím uznat, že jsou opravdu roztomilé a velmi pohodlné na nošení, k vodě obzvláště.

A jak si trávíte léto vy? Pochlubte se mi!


vogue_frames_puma_triangle_bikini_top
vogue_frames_pink_nails

Nehty – Rimmel 60sec by Rita Ora Neon Fest

 

vogue_eyewear_sunglasses_puma_triangle_bikini_toppuma_bikini_swimmwear_outfit pink_reisenthel_basket Melissa_jelly_shoes_blue_tassle_sandalsbikini_outfit_swimmwear_post

[adrotate banner=”37″]