Big Hat & Summer Playsuit

FOTO: LUCIE KUČEROVÁ

vizáž & vlasy: EVA KEJÍKOVÁ

post proces: TOM DILHOF

STYLING, MODELka: KATE ZIEGLER

lokace: dobrák

Wearing: T. Hilfiger slaměný klobouk, Pepe Jeans overal, S.Oliver sandály, Adidas Originals hodinky

 

Tommy_Hilfiger_big_hat_2

Právě mám před sebou svou první letní dovolenou v tomto roce! Cítím se jako po automatickém přepnutí do úsporného režimu. Okamžitě jsem zpomalila pohybem i myšlením a relaxuji. Týden volna přede mnou a já plánuji, jak bych chtěla tento čas využít. Všímám si, že pro spoustu lidí dovolená znamená někam vycestovat. To by se mi letos také líbilo a možná se mi to ještě podaří po sezoně. Já chci tento volný týden strávit především s mými nejbližšími, ať už jen návštěvou nebo společným výletem, zajít si zaplavat, no a pak také trochu víc blogovat a sdílet s vámi svou letní náladu i letní módní inspiraci. Pojďme na to hned v tomto modro-bílém proužkovaném outfit článku!

Získejte slevu 20% z nákupu na answear.cz. Zadejte slevový kód Chic20!
Platí při nákupu nezlevněného zboží mimo značky Mango, MangoMan, MangoKids

 

Velký slaměný klobouk

Jako tajemná dáma nebo hollywoodská herečka si připadám pod tímto slaměným kloboukem TH. Snoubí nadčasovou eleganci klasického velkého klobouku s trendovým sporty vzhledem díky bílému proužku na stužce.

Letní overal

Tento vzdušný jedno-dílný kousek se stal typickým pro léto. Pokud si navíc pořídíte letní overal v zavinovacím stylu, dosáhnete stejného efektu jako u zavinovacích šatů, tzn. že zvýrazníte svůj pas a vykouzlíte si postavu přesýpacích hodin. Overal je skvělým univerzálním kouskem na celý den. Ráno oblečete přes plavky na pláž a později se v něm můžete plynule přesunout do města a pokračovat večer na letní drink.

Metalické sandály

Metalické boty mám na léto moc ráda. Jakýkoli doplněk v metalickém odstínu dodá jiskru každému outfitu.

Chic_Cocktail_big_hat_and_striped_playsuit_outfit Chic_Cocktail_big_hat_and_Pepe_Jeans_striped_playsuit_outfit

Získejte slevu 20% z nákupu na answear.cz. Zadejte slevový kód Chic20!
Platí při nákupu nezlevněného zboží mimo značky Mango, MangoMan, MangoKids

 

Chic_Cocktail_big_hat_and_summer_playsuit_outfit Portrait_Under_big_hilfiger_hat Striped_playsuit_and_big_straw_summer_hat

[adrotate banner=”37″]