fbpx

Dárkový voucher na osobní styling

Přemýšlíte nad originálním dárkem, který potěší každou ženu, ať už manželku, maminku, sestru, kamarádku či kolegyni?

Máte pocit, že všechny nápady na dárky, které přicházejí, jsou tak nějak… obyčejné? Napadlo vás někdy, jak by bylo báječné, kdyby Váš dárek mohl mít takový vliv, že by někomu změnil život k lepšímu, a to nejen o Vánocích, ale i dlouho poté?

Teď si představte, jak se cítíte, když vidíte, jak se tvář obdarované rozzáří, protože Váš dárek jí přináší nejen chvilkovou radost, ale také více sebevědomí, sebelásky a pocit štěstí. To je přesně to, co může nabídnout osobní styling.

Osobní styling je jako umění

Místo štětců a barev však používáme oblečení a doplňky. A místo plátna máme naše tělo. Když se na to podíváte z tohoto úhlu, styling začne dávat smysl jako forma sebevyjádření, která může pomoci jakékoli ženě cítit se sebevědomě a krásně.

Nyní si představte, jak se obdarovaná žena cítí sebevědomě a krásně každý den. Představte si, jak se promění její postoj, když se podívá do zrcadla a vidí svou nejlepší verzi. Představte si, jak se její oči rozzáří, když si uvědomí, jak skvěle vypadá. A představte si, že všechno toto je díky vašemu dárku.

Sebejistá bez ohledu na věk, váhu nebo typ postavy

Jsem Kate Ziegler, osobní stylistka s více než 10 lety zkušeností v oboru. Mám pro Vás nádherný dárkový voucher na osobní styling pro ženy, který je perfektním řešením pro váš vánoční nebo narozeninový dárek. S touto službou Vaše blízká osoba obdrží profesionální poradenství a návody, jak se oblékat tak, aby se cítila sebejistě a krásně, bez ohledu na věk, váhu nebo typ postavy.

Dárkový voucher zahrnuje kompletní stylingovou konzultaci, během které probereme základní aspekty aktuálního života, vše kolem jejího stylu a typu postavy. Pomohu jí vidět svou osobitost a tu proměnit v jedinečný styl. Naučím ji, jak se oblékat tak, aby vypadala a cítila se co nejlépe.

P.S.: Styling je o mnohem více než jen o oblékání. Je to způsob, jak se vyjádřit a jak se cítit skvěle ve svém těle. A právě to může být ten nejlepší dárek, který můžete své blízké ženě dát.

Kate Ziegler

kate@chic-cocktail.com

poukaz na osobní styling pro ženu k narozeninám nebo výročí

Narozeninový dárkový voucher na ŠATNÍK nebo NÁKUPY, Brno a JM kraj

Narozeninový dárkový voucher Dvoufázový osobní styling, Brno a JM kraj

Narozeninový dárkový voucher na Dvoufázový osobní styling, Praha

Vánoční dárkový voucher ŠATNÍK nebo NÁKUPY, Brno a JM kraj

Vánoční dárkový voucher Dvoufázový osobní styling, Brno a JM kraj

Vánoční dárkový voucher na Dvoufázový osobní styling, Praha

Doporučuji využít na nejefektivnější službu Dvoufázový OSOBNÍ STYLING. Jste z jiného koutu České republiky? Potřebujete poukaz na online konzultaci? Proberme vaši představu včetně hodnoty voucheru v telefonické konzultaci ZDARMA.

Nabídka dalších služeb v eshopu STYLOVÁ PORADNA


/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>