fbpx

Recenze klientek

“Můj muž mi jen řekl: Teď to budeš mít v práci těžké, protože ti ženský budou závidět. Za těch 32 let co jsme spolu, nikdy nekomentoval v čem chodím. Takže největší pocta a hlavně díky Vám.”

Dana, NAKUPOVÁNÍ SE STYLISTKOU

 

“Kate, ještě jednou ti musím poděkovat, protože dnešní den byl pro mě zážitek!!!

Jsem sice unavená, ale jinak plná chutě vlézt do šatny a obléct se! A jsi úžasnej člověk!!! Fakt jsi mi pomohla!”

Monika, ŠATNÍK

 

“Katy, ještě jednou děkuju moc za krásný odpoledne. Jsem moc šťastná, že ses mi věnovala. Fakt jsi mi pomohla! Bylo to super!”

Karolína, ŠATNÍK

 

“Měla jsem tu čest být jednou z prvních absolventů kurzu Osobní styl, vřele doporučuji! Kate je osoba na správném místě, která vám ukáže správnou cestu nejen k tomu vypadat, ale hlavně cítit se chic.”

Markéta, KURZ OSOBNÍ STYL

 

“Kate učí ženy nejen to, jak se oblékat, ale hlavně to, že je důležité milovat sebe a milovat své tělo… šaty už jsou jen doplněk. Doporučuji její kurz stylu v Brně.”

Eva, KURZ OSOBNÍ STYL

 

“Jsi neskutečně pozitivní člověk, který rozumí tomu, co dělá a přeji Ti, ať kurzy osobního stylu udělají radost i dalším slečnám, paním, babičkám, kteří chtějí vypadat šik v každém věku…rozhodně nebudou litovat, protože stráví den v příjemné společnosti a uvolněné atmosféře.”

Martina, KURZ OSOBNÍ STYL

 

“Absolvovala jsem kurz Osobního stylu a jsem neskutečně spokojená. Rozhodně budeme spolupracovat i nadále. Děkuji.”

Zuzana, KURZ OSOBNÍ STYL

 

“I já jsem měla tu čest být mezi prvními účastnicemi kurzu Osobní styl a rozhodně to předčilo má očekávání. Jsi neskutečně pozitivní člověk, který rozumí tomu, co dělá a přeji Ti, ať kurzy osobního stylu udělají radost i dalším slečnám, paním, babičkám, které chtějí vypadat šik v každém věku…rozhodně nebudou litovat, protože stráví den v příjemné společnosti a uvolněné atmosféře.”

Martina, KURZ OSOBNÍ STYL

 

“Člověk se naučí zaměřit se při oblékání na to podstatné – podtržení předností. Dále optimalizuje svůj šatník, zbaví se nepotřebného a naopak vytěží maximum z dobrých kousků.”

Soňa, ŠATNÍK

 

“Kurz je velmi pěkně zpracován, líbí se mi obrázky z Pinterestu pro inspiraci, a hlavně myšlenka přetvoření svých nedokonalostí ve svoje přednosti, z toho si určitě něco vezmu. Kurz bych doporučila každé ženě, určitě si z něj každá něco odnese, ať už tipy jak obléci svůj typ postavy, nebo právě jiný, ne tolik kritický, pohled na sebe.”

Bára, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

“Chci moc poděkovat za to, že už vím, jaký typ postavy mám a vím, které celebrity jsou na tom podobně. Bylo to moc fajn i na zamyšlení. Já díky tomu, že jsem se jako žena našla již dávno, tak už se mám ráda. Ale nepříjemné pocity malinko byly, a jsou, ale už mě neomezují. Kurz je moc prima. Je to můj šálek kávy.”

Amálka, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

“Kate je úžasná žena. Je milá a chápavá a rozhodně nikoho do ničeho nenutí. Je neuvěřitelně kreativní a pomůže vám najít váš styl. Takový, ve kterém se budete cítit pohodlně a svá.”

Eva z Eva ženám, ŠATNÍK

 

“Krásný den, tento kurz mám koupený. Ano, každá žena by měla mít ve svém šatníku základní kousky, doplňky na jakékoliv příležitosti, i když někam spěcháme. A také naladění na barvy. Kurz je nápomocný i sebejistotě.”

Urszula, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

“S Kate jsem měla možnost projít si svůj šatník a poté i jít s ní nakupovat. Čas s Kate byl neuvěřitelný. Je to příjemná, úžasná, usměvavá a ochotná žena, která opravdu poradí člověku na míru. Mě absolutně otevřela oči v tom, jak se mám oblékat a jak vypadat i ve svém zaměstnání sexy a důstojně zároveň. Už teď vím, že s Kate budu i nadále spolupracovat. Nakupování s ní bych popsala jako nákup s nejlepší kamarádkou – úžasně jsme se u toho bavily, usmívaly se od ucha k uchu, užívaly si to, mluvily jsme nejen o módě, ale o všem možném – taková je má zkušenost a je nepopsatelně krásná. Určitě na 1000 % doporučuji Kate.”

Lenka, NAKUPOVÁNÍ SE STYLISTKOU

 

“Dobrý den, děkuji za Váš kurz. Chtěla bych svůj šatník zjednodušit. Mít míň věcí a přitom se moct obléct na jakoukoliv příležitost. Budu muset pořídit nějaké základní kombinovatelné věci.”

Pavla, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

“Souhlasím s tím, že by každá žena měla mít ve svém šatníku základní kousky, které nevyjdou z módy a také k tomu doplňky, kterými vytvoří různé další kombinace jejího oblečení. Měla by znát, které barvy jí sluší nejlépe.”

Iva, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

“Jsem moc ráda, že jsem se mohla tohoto kurzu zúčastnit. Beru si z něj pozitivní přístup k sobě samé. Co víc si přát, než mít se ráda taková, jaká jsem, najít svůj osobní styl a být spokojená, sebevědomá a cítit se dobře?? Také mě těší, že se každý může obléci tak, aby mu to slušelo. Získala jsem spoustu rad a tipů v oblasti módy, např. co mi sluší, jak vyzdvihnout přednosti, jak se měřit, nebo co nemá chybět v šatníku… Mockrát, Kate, děkuji a těším se na případnou spolupráci!”

Pája, KURZ OSOBNÍ STYL

 

“Děkuji za přehledný a přínosný kurz. Aha momenty se dostavily a určitě takových momentů bude ještě hodně. Věřím, že si konečně osvojím získané vědomosti i v aktivní praxi.”

Martina, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

“Byla jsem ze sobotního šatníku absolutně nadšená. Popravdě jste mi, Kate, připadala jako moje krevní skupina. Krásně jste se mi věnovala, vše jste mi řekla a vysvětlila superně, takže mne to jen utvrdilo v tom, že s Vámi chci v budoucnu spolupracovat, i být v budoucnu sousedka.”

Lenka, ŠATNÍK

 

“Moc děkuji za praktické tipy a rady, jak se cítit lépe. Dlouho jsem hledala něco, co by mi pomohlo s mým šatníkem. Výborné, doporučuji všem, kteří chtějí změnu a netrefovat se vedle.”

Renata, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

“Zajímavý a přínosný kurz. Určitě je pravda, že stačí pár dobře padnoucích a kvalitních kombinovatelných kousků. V poměrně krátkých intervalech jsem vystřídala zaměstnání různého charakteru, změnila se mi postava, změnilo se i mé psychické nastavení a výsledkem je mišmaš.”

Miroslava, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

“Děkuji za tento kurz. Pořád se musíme učit. Tento kurz nás naučí, jaké kousky oblečení musí být v šatníku, jejich kombinace. I když nemáme perfektní postavu, poukáže jak vyzdvihnout přednosti, zamaskovat nedokonalosti a zvýšit naše sebevědomí.”

Věra, Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>