Olivia Garden Round Brush for Big Waves Hair

Big_waves_hair_beauty_blogpost (2)

Dlouhovlásky mi jistě dají za pravdu, že je to občas fuška vymyslet, jak originálně upravit vlasy, když je chcete ukázat v celé jejich kráse a nosit je rozpuštěné. Své přirozené vlasy bych definovala jako něco mezi rovnými a nepravidelně vlnitými. Nejčastěji je žehlím do rovna, občas je natočím do spirál žehličkou.

Olivia Garden Healthy Hair Ceramic Ionic Thermal kartáč na vlasy

Nyní jsem si oblíbila foukanou vlasů do měkkých vln s pomocí kulatého kartáče. Ten jsem si nedávno pořídila od značky Olivia Garden. Kadeřnické pomůcky Olivia Garden mi padly do oka nejen designově, ale líbí se mi i originální zpracování jejich kartáčů a hřebenů. Pro začátek jsem si koupila kulatý keramický kartáč s bambusovou rukojetí z kolekce Olivia Garden Healthy Hair s ionizační technologii pro větší lesk a hladké vlasy. Výhodou keramického zpracování je rovnoměrné zahřátí kartáče při foukání a tím i snadnější styling do požadovaného tvaru.

Remington Dryers Power Volume 2000 fén na vlasy

Na vyfoukání vlasů do rovna, nebo do měkkých vln používám můj nový fén Remington Dryers Power Volume 2000 s ionizační mřížkou, která má opět za úkol dodat vlasům dokonalý lesk. Při foukání s Olivia Garden kulatým kartáčem přidávám k fénu nástavec pro přesné zaměření na natáčený pramen vlasů. Na tomto Remington fénu se mi moc líbí možnost nastavení ekologického režimu, který spoří energii. Jak se vám líbí lehce natočené vlny?

Big_waves_hair_beauty_blogpost (7)
Big_waves_hair_beauty_blogpost (5)

Big_waves_hair_beauty_blogpost (9)

Big_Waves_Hair

Přečtěte si mé další kosmetické recenze

 

[adrotate banner=”37″]