Ziaja Goat’s Milk Review & GIVEAWAY

Ziaja_Goats_Milk_CollageMoji drazí milovníci kosmetiky,

mám pro vás dnes něco speciálního. Otestovala jsem produkty s obsahem kozího mléka od polské značky Ziaja. Kozí mléko je výtečně hydratující složkou, je bohaté na proteiny a výborně zklidní citlivou pokožku. Kozí mléko se také považovuje za elixír mládí. Dokáže totiž vyhladit vrásky a obnovit mladistvý vzhled pokožky. S touto recenzí Ziaja produktů vás navíc čeká soutěž o 2 přípravky s kozím mlékem
Nejdřív ale mrkněte na mou zkušenost s kosmetikou Ziaja.

Ziaja pleťová maska s kozím mlékem

Masku jsem použila po hloubkovém čištění pleti sonickým kartáčkem. Má příjemně krémovou konzistenci a vůbec není lepivá. Musím se přiznat, že jsem po nanesení za chvíli úplně zapomněla, že mám něco na obličeji a připomněl mi to až můj kocour, protože mi ucukl před obličejem, když jsem ho chtěla pomazlit. Masku jsem smyla klasicky po 20 minutách. Pleť je po aplikaci krásně hebká a zdravě prozářená.

Ziaja tělové mléko s kozím mlékem

Tělové mléko je naprosto báječné pro citlivou pokožku, kterou zklidní po holení nebo peelingu. Již na dotek cítíte, že produkt má velmi výživný obsah. Vzhledem k minimalistickému designu výrobku s obrázkem stříbrné kozy pro mě byla překvapením nádherná květinovo-mléčná vůně přípravku. Následně jsem si přečetla, že značka Ziaja používá ve svých výrobcích i květinové přísady či bylinky.

Tak a nyní již neváhejte a zasoutěžte si o hedvábnou péči kosmetiky Ziaja s kozím mlékem. Jsem přesvědčena, že si ji zamilujete!

Ziaja_Goats_Milk_Shower_Gel_and _Night_Cream_Products

Pravidla pro platnou účast v soutěži


Povinné

 Lajk na FB stránce Chic Cocktail
 Lajk na FB stránce Notino.co.uk

Volitelné
⇒ Sledujte Chic Cocktail profil na Instagramu
Sledujte Notino.co.uk profil na Instagramu