Long Cape & Knit Turtleneck

Foto: Lucie KučerOvá
STYLING, MODEL: Kate Ziegler – Chic Cocktail

Long_Cape_Knit_Turtleneck_4

Tak se nám opět “vyjarnilo” a sněhová nadílka se rozpustila dříve než jsme se jí stihli pokochat. Den předtím, než jsem měla jet letos poprvé lyžovat, se oteplilo a sníh rychle roztál. Je leden a přitom máme aprílové počasí. Ironií osudu je fakt, že i já teď prožívám aprílové období. Přesněji řečeno, samá nečekaná změna. Někdy to tak prostě v životě je. Jak se říká, že změna je život, tak platí i to, že život je plný změn, a některé se dějí samy, aniž bychom to tak chtěli. Nejlepším řešením je situaci přijmout a snažit se využít k něčemu dobrému. Stejně jako počasí. Lyže prostě necháte ve sklepě a jdete si užít sluníčkové “skoro jaro” v lednu.

Já jsem si malou procházku po městě moc užila s Luckou – kamarádkou a také fotografkou, se kterou jsem nyní začala spolupracovat na outfitových postech. Mám z této novinky velkou radost a myslím, že si budeme skvěle rozumět i při focení, což ostatně můžete již posoudit z fotek v tomto článku. Dejte vědět, jak se vám líbí!
Tento “přehoz”, který mám v outfitu na sobě je můj nejnovější úlovek. Skvěle doplňuje mou zálibu v neutrálních odstínech. Nyní jsem pod něj oblékla dlouhý pletený rolák, nebo pletené šaty s rolákem, chcete-li. K dlouhému roláku nosím většinou pouze teplé punčochy a kozačky. Tentokrát jsem se rozhodla vzít kalhoty z umělé kůže, ve kterých bych nejraději i spala, jak jsou příjemné.
A určitě vás zajímá tato krásná kabelka. Tak to byla láska na první pohled a zároveň velmi výhodná koupě ve slevách.
Tak co říkáte? Mějte se báječně a ať se vám dějí jen samé příjemné změny!

Long_Cape_Knit_Turtleneck_1
Long_Cape_Knit_Turtleneck_2

Long_Cape_Knit_Turtleneck_3
Long_Cape_Knit_Turtleneck_7

Long_Cape_Knit_Turtleneck_5

Long_Cape_Knit_Turtleneck_6

Long_Cape_Knit_TurtleneckStradivarius dlouhá vesta, Primark rolák, Stradivarius kabelka, Promod náhrdelník, Stradivarius náramek

[adrotate banner=”37″]