Burgundy Coat & Brown Midi Skirt

Foto: Miroslav Kirinovič
STYLING, MODEL: Kate Ziegler – Chic Cocktail

Faux_Leather_Midi_Skirt_Brno_Walk_Old_City
Když jsme se s fotografem domlouvali na místě focení mého outfitu, došlo mi, že jsem vám vlastně ještě neměla příležitost ukázat historické centrum Brna. Proto jsem s návrhy fotit ve starých brněnských uličkách a na Petrově, nadšeně souhlasila. Bydlím u přehrady a pracuji také mimo centrum, takže se do centra města moc často nedostanu. Ještěže existují víkendy a skvělé nápady! Máte tudíž možnost vidět zároveň s mým outfitem i něco navíc z brněnských památek. Na těchto krásných fotkách jsem spolupracovala s fotografem Mirkem. Společně jsme již pro blog tvořili některé módní editorialy a já jsem moc ráda, že jsme se opět setkali na dalším focení.

Můj outfit je také v městském stylu a asi byste uhodli, že tato koženková sukně v midi délce není úplně stvořená na dlouhé vycházky nebo pobíhání. Sukně v midi délce je ovšem kousek, který sluší každé postavě. Jen buďte opatrné při výběru bot k sukni. Čím vyšší a štíhlejší chcete působit, tím vyšší zvolte podpatky. K hnědé barvě sukně se mi zalíbila vínová, takže jsem si rovnou vzala vínový kabát, krajkový top, kabelku i náušnice v této barvě. Celému outfitu dodá šmrnc boa z umělé kožešinky v leopardím vzoru. Hnědo-vínovou kombinaci podtrhla rtěnka a hnědý kožený náramek. Doufám, že se vám má módní inspirace líbí a že jste si se mnou užili malou procházku historickým centrem Brna!

Brown_Midi_Skirt_Brno_Church_Gate Faux_Fur_Leopard_Boa_Brno_Church_Entrance Burgundy_Coat_Brown_Midi_Skirt_Outfit_Columns_Brno_View Leopard_Print_Boa_Brno_Stairs Burgundy_Coat_Leopard_Print_Boa_Columns_Brno_View Wine_Red_Bag_Gloves_Brno_Old_City_View Burgundy_Coat_Midi_Skirt_Red_Bag Burgundy_Coat_Lace_Blouse_Detail
H&M kabát, F&F koženková sukně, H&M leopardí boa,
Stradivarius krajková halenka, Liz Claiborne kabelka, Stradivarius boty,
Swarovski náušnice, Ritore kožený náramek

[adrotate banner=”37″]