SOUTĚŽ | Podprsenka v outfitu

Na oblékání a stylingu outfitů mě baví používat kontrasty. Řekla bych, že nápady na netradiční způsoby kombinování mě jako stylistku definují. Jsem za své neotřelé oko moc vděčná a s radostí ho využívám v pomoci svým klientkám proměnit “starý” šatník do “nových” nevyzkoušených modelů. Zapotřebí je trochu odvahy a co nejméně naučených představ o tom, co k sobě ladí.

Abych se tedy vrátila k mé slabosti pro kontrasty a co tím vlastně myslím. Kombinování věcí, které zdánlivě nejdou k sobě. Efekt je překvapivě působivý, stylový a cool. Něžná krajka a sportovní prvky. Okamžitě mě tímto spojením zaujalo prádlo Tommy Hilfiger. Použití sportovně laděných popruhů / pásků / gumiček na oblečení, kabelkách i spodním prádle chytá za oko a moc se mi v módě líbí.

Podprsenka v outfitu

V tomto článku chci ukázat, jak se zajímavá podprsenka může stát více či méně nápadnou součástí outfitu. Jak jsem podprsenku oblékla netradičně na tričko jste již mohli vidět v článku 10 věcí, které nás období roušek učí o módě. Tentokrát  jsem zkusila vínovou podprsenku Tommy Hilfiger zakomponovat do outfitů jako top.

Prádlo mám z oblíbeného českého eshopu Trenýrkárna.cz. Tento název pro obchod v současnosti nabízející přes 30 značek spodního prádla, je chytlavý a vtipný, co říkáte? Prostě trenýrky pro všechny.

Pro jednoho z vás, kteří se zapojíte do této soutěže, mám kupon na nákup v Trenýrkárně v hodnotě 1500 Kč. Jak se do soutěže zapojit? Stačí zde pod článkem v komentáři odpovědět na otázku: Jak a kam byste tuto sportovní podprsenku značky Tommy Hilfiger nosila vy?

Proč jsem si vybrala zrovna značku Tommy Hilfiger?

Líbí se mi její jednoduchost skloubená s tradicí. Má za sebou reálného tvůrce, který jde s dobou a v módním průmyslu zastává důležité hodnoty. Designer Tommy Hilfiger miloval módu od svého dětství. Svou stejnojmennou značku založil v roce 1985. Ležérní lifestylové oděvy v jednoduchém svěžím stylu nezapřou inspiraci americkou kulturou. Do roku 2010 se popularita značky rozšířila po celém světě. Úspěšný návrhář je zároveň zakladatelem organizace na podporu různých charitativních zaměření. 

TH se také snaží rychle reagovat na potřeby šetřit naši planetu a směřovat produkci k udržitelným hodnotám. Aktuálně nabízí džínovou kolekci ze 100% recyklovaného denimu. Na konci srpna 2020 představil TH svůj program nazvaný Make it possible, jehož koncept zahrnuje i následující závazky: v roce 2025 bude každý jejich kousek navržený jako recyklovatelný, slibuje používání bavlny výhradně z udržitelných zdrojů a stopku používání jednorázových plastových obalů. Výraznou součástí plánu je také pracovní rovnoprávnost a využívání přírodních zdrojů energie na všech pracovištích. 

Zapojte se do soutěže a v případě výhry kupon na nákup v Trenýrkárně v hodnotě 1500 Kč můžete využít na objednávku z celého sortimentu eshopu. 

Nezapomeňte sledovat Chic Cocktail na FB stránce a Instagramu, kde je soutěž také ohlášena a kde bude následně zveřejněno jméno vylosovaného vítěze soutěže. Zúčastnit se můžete do 31. října 2020. Losování a oznámení výherce proběhne do 7 dnů od ukončení soutěže.

Účastí v soutěži souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.

Losování výherce kuponu 1500 Kč do eshopu Trenýrkárna.cz

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz