Soutěž | Dámský kožený pásek Ritore

FOTO: TOM DILHOF

LOKACE: Moravské náměstí, Brno

Bílá prodloužená košile je zázračný základní kousek. Tak schválně, zkoušeli jste někdy popustit uzdu fantazie a zjistit, kolik vymyslíte způsobů, jak ji nosit? V létě místo šatů, rozepnutou přes plavky, zastrčenou jen z poloviny v džínách, na uzel, přes tenký rolák, přepásanou páskem…
A když je řeč o pásku, vlastníte alespoň jeden kvalitní kožený nadčasový pásek? Pokud ne, je nejvyšší čas si nějaký pořídit, nebo se jím nechat obdarovat. Dle mého názoru je černý kožený pásek optimální šířky tak geniálním doplňkem jako je v oblečení bílá košile.

Bílá košile a černý kožený pásek

Oba si spolu perfektně rozumí. O tom, jak pomocí pásků tvarovat postavu, jsem napsala několik článků a abych vám tu největší výhodu připomněla, nafotili jsme tento outfit, sice trochu za běhu, ale o to reálnější street fashion fotky vznikly.
Myslím, že delší bílá košile by v tomto outfitu vypadala fajn, ležérně i bez pásku. Ale vzhledem k tomu, že mám na sobě již volnější kalhoty designu a la tepláky, někde tu ženu ukázat musím, jinými slovy nezakrýt všechny křivky plandavým oblečením. Zvýraznit pas je trefa do černého, tedy v tomto případě do bílého. Pokud máte rovnou postavu nebo nevýrazný pas, černým opaskem si pas vykouzlíte. Černý “pruh” na bílé ploše funguje jako skvělé optické zeštíhlení daného místa, a zúžit pas prostě chceme všechny, no ne?
O mých oblíbených pomocnících, páscích, si můžete přečíst i v dalších článcích, např. v mém článku pro Jo magazín Co frčí? Svažte se! nebo zde na mém blogu v Belted Coat. 

Soutěž o dámský černý kožený pásek Ritore

Nyní již k tomu nejdůležitějšímu. Díky mé skvělé spolupráci s českou značkou Ritore, která vyrábí kožené pásky a doplňky prvotřídní kvality a originálního designu, mám opět možnost obdarovat jednu (nebo jednoho) z vás.

Co musíte pro účast v soutěži udělat? Do komentáře pod článkem napište odpověď na soutěžní otázku:

Jaký typ postavy máte a co na své postavě máte ráda?

Abych vás v tom zamyšlení nad sebou nenechala samotné, tak samozřejmě přidám i svou odpověď. Já se (již od svého dospívání) raduji z toho, že mám útlý pas. Díky tomu i přes mou štíhlost vylezou na povrch alespoň nějaké ženské tvary. Relativně vyrovnaný mám i poměr ramena, boky, takže jsem typ přesýpací hodiny ve formě, která toho písku moc nemá:)))

A ještě taková technická podotázka k předmětu výhry. Jelikož značka Ritore myslí opravdu na všechno, navrhuje pásky s různými odstíny kovu na sponě. Uveďte tedy ve své odpovědi také, jestli si přejete vyhrát tento černý kožený pásek se sponou v kovu zlaté nebo stříbrné barvy.

A co se týče velikosti, žádný strach! Všechny pásky jsou nastavitelné, tzn. dají se prodloužit i stáhnout.

Účastí v soutěži souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.

Soutěž ukončena. Výherce vylosován, viz. video na konci článku. 

 

[adrotate banner=”37″]