Přírodní kosmetika na vlasy Natura Siberica

V několika dřívějších beauty článcích jste si jistě všimli, že jsem během posledních dvou let radikálně změnila postoj ke kosmetickým produktům, které nakupuji. Vybírám si opravdu hodně a jako vegetariánovi mi záleží nejen na tom, aby produkt nespadal pod kosmetického magnáta, který vlastní značky s výrobou v Asii, kde testování na zvířatech stále není zcela zakázáno. Faktor, dle něhož se při výběru kosmetiky rozhoduji, je i zodpovědné využívání přírodních zdrojů bez poškození životního prostředí a průhledný výrobní proces.
Dnes bych vám chtěla představit značku Natura Siberica, přírodní kosmetiku na vlasy z léčivých bylinek. Pořídila jsem si od nich šampon na barvené vlasy a kondicionér. Již mé první dojmy byly velmi pozitivní a sdílela jsem je s vámi ve vánočním rozbalovacím videu balíčku z Notina.

Jaká je Natura Siberica kosmetika

Značka Natura Siberica je velice jedinečná díky svému původu, ze Sibiře. Narozena na Sibiři, vyrobena v Evropě získala spoustu ocenění v oblasti “Zelená kosmetika”, z nichž by vás mohlo zajímat např. Ocenění za nejlepší organický výrobek pro matky a děti (2013). Natura Siberica čerpá z obrovského přírodního bohatství Sibiře, a to z léčivých bylin a rostlin, které mají velice vzácné vlastnosti, protože musí přežívat drsné sibiřské podnebné podmínky. Zároveň je zde vegetace bujná, potenciál k využití extraktů pro kosmetické účely tedy vysoký. Společnost Natura Siberica pro pěstování vzácných bylin založila svou vlastní organickou farmu. Obdivuji také velmi povedený design všech produktů Natura Siberica a dostupnou cenu.

Natura Siberica péče pro barvené vlasy

Natura Siberica šampon a kondicionér pro barvené a poškozené vlasy obsahují přírodní extrakt z rhodíola rodea pro ochranu, obnovu a opravu narušeného vlasového vlákna. Bílý včelí vosk dodává vlasům lesk a sójový olej vlasy hojí. Bylinkové složení šamponu je v jeho vůni zcela evidentní. Šampon má olejovou tekutou konzistenci, kondicionér vlasy obalí jemným krémovým závojem.
Oba přípravky se snadno aplikují díky dávkovači. Musím říct, že jsem byla na testování přírodní kosmetiky na vlasy Natura Siberica opravdu zvědavá a nezklamala mě. Naopak. Účinek poznáte na dotek. Vlasy jsou příjemně ošetřené a takové nadýchané, plné života. Jsem moc spokojená a chystám se od značky Natura Siberica vyzkoušet další vlasovou péči, a také pleťovou a tělovou řadu.

 

[adrotate banner=”37″]