100% Přírodní pleťové oleje

Co může být pro pleť větší potěšení než čistá přírodní kosmetika, 100% rostlinná? Již víte, že přemýšlím zeleně a pokud už na svou pokožku a vlasy něco používám, je to biokosmetika. Tentokrát mám tip pro ty z vás, které už nebaví dešifrovat složení na produktech s nálepkou bio, aby zjistili, do jaké míry je pravdivá a jestli nejde jen o ničím nepodložený výsledek grafiky obalu kosmetického přípravku, stejně jako je to třeba s razítky o certifikovaném původu na etiketách fejkového zboží.

(Nejen) suchá kůže, která těžce snáší zimu a přechody z mrazů do vytápěných prostorů, uvítá hydrataci ve formě bio rostlinných olejů. Já v současnosti používám na pokožku i vlasy bio kokosový olej, makadamiový olej, tea tree olej na zklidnění zánětů a nedávno jsem objevila kouzlo přírodních olejů od české značky PraváJá. Tyto olejíčky jsou 100% přírodní a již mé první dojmy při testování, které jsem sdílela ve stories na mém Instagramu, jsou maximálně pozitivní.

Nyní již necelý měsíc používám olej na obličej z růže a pelargonie od Pravá Já. Miluji vůni růží i vzor či potisk růže na oblečení. Krom růže je olej na obličej Pravá Já esenciální směsí devíti olejů. Dvě až tři kapky z aplikátoru rozehřeji v dlaních a ty přikládám na oblasti obličeje a krku. Obličejový olej používám takto většinou pouze jako večerní péči. Ale krásně funguje i kapka v průběhu dne, když se cítím unaveně. Na uklidnění skvěle působí lehká olejová masáž spánků.

Osvěžující účinky má tělový olej z grepu a cypřiše. Ten mi přišel jak na zavolanou. Posledních pár týdnů bojuji s atopickými projevy na rukou, dlaních, mezi prsty. Kruté mrazy tomu jen ublížily a mně k mému úžasu rozpraskaly ruce do otevřených ran. Řeknu vám, to je pak člověk tak schopný jako by si obě ty ruce zlámal v zápěstí. Bolelo každé ohnutí článku prstu, nešlo mi sevřít ruce do dlaně.

I přes veškeré nepříjemnosti, jsem odmítla jít si k lékaři pro pouhé potlačení problému zvané kortikoidní mastička. Není to řešení příčiny. Zklidňuji tedy nervy, doplňuji vitamíny na pleť a v suché fázi ekzému mi přírodní olej od PraváJá přijde náramně vhod. Je moc příjemný a nedráždí. Věřím, že nejnižším teplotám této zimy již odzvonilo a že jaro v celé své kráse a vůni tu bude co nevidět. Mrkněte na nabídku přírodní péče o krásu PraváJá a dobijte energii s pomocí zdravé stravy, vitamínů a blahodárných olejů, ať jste do teplé sezony krásně fit!

[adrotate banner=”37″]