Dárky pro ženu, která miluje léto a moře

Co potřebuje k přežití zimy milovnice teplých dnů u moře? Rozzářit tu zimní šeď těmi správnými barvami symbolizujícími léto a mořský svět – azurovou a korálovou. A dále?
Stále si připomínat úžasné vůně exotických dálek nádherně omamnou vůní svíčky Paddywax s vonnými esencemi.
Důkaz, že mořská víla v ní je naživu podpoří kolekce Mermaids od I♥Revolution.
Ponořit se do azurových hlubin fantazie v neskutečně příjemné pleťové masce od Brazil Keratin jako stvořené pro ničím nerušené chvíle odpočinku a snění.
Ale hlavně zůstat v teple, třeba v čelence korálové barvy, která ji bude hřát nejen díky vlně, ale i lásce, kterou je propletena, pokud ji pro ni vyrobíte sama/sám.

Vlastnoručně vyrobeným dárkem od srdce předáváte sdělení, že…
♥ vám na dané osobě velmi záleží
♥ pro ni rádi uděláte, co je ve vašich silách a dovednostech
♥ jste ochotni věnovat svůj drahocenný čas, abyste ji potěšili
♥ ji díky osobnímu dárečku chcete být stále nablízku

A pro vás může být ruční výroba báječný relax, u kterého se odreagujete a naladíte se na klid a pohodu Vánoc.

Druhá vlna pandemie mě přivedla ke vztahu k vlně jako materiálu. Naučila jsem se plést. Zatím to jde pomaloučku, ale první výtvor už nosím a objeví se brzy ve vánočním článku.
Dalším kouskem, na kterém jsem si dala velice záležet, jsem na adventním kafíčku obdarovala blízkou osobu a poděkovala ji, že jsme tu jedna pro druhou již léta a že si velice vážím našeho přátelství. Pletla jsem po večerech, šlo mi to pomalu, každé očko mi ještě trvá, ale kousla jsem se a stihla dílko dokončit opravdu na poslední chvíli, prakticky až v den našeho předvánočního setkání.

Čelenka je na fotce společně s dalšími dárečky. Třeba vás inspirují. Barevná kombinace korálové a azurové jistě potěší každou mořskou vílu a milovnici léta.