Tipy na dárky pro muže

Během Black Friday slevového týdne jsem se ptala žen ve stories anketě na sociálních sítích Chic Cocktail a Stylová poradna, jestli považují náročnější vybírat vánoční dárky pro muže nebo ženy. Výsledek byl jednoznačný. 100% pro muže. Tak jsem se rozhodla to ženám trochu usnadnit a udělala další průzkum, tentokrát v nabídce obchodů. Vybrala jsem pár tipů na originální dárky pro muže. Věřím, že vás inspirují, co vašim milovaným mužům nadělit k Vánocům.

Muži všeobecně vítají praktické dárky radostněji než ženy, ocení kvalitu a originální nápad. Pokud hledáte velmi personalizovaný dárek pro tátu, manžela, přítele, bratra, vždy se zamyslete nad jeho životním stylem, charakterem, záliby. Zkuste se při výběru dárku pro muže vcítit do obdarovaného a oprostit se od tendence vybírat to, co by se líbilo vám. Vzpomeňte si, o čem tak pořád básní, co by si přál, co ho nadchne. Pokud chcete darovat nezapomenutelný zážitek, určitě zavítejte vybírat na Zážitky.cz. Věčně tvořivému kutilovi jistě rozzáří oči pro nás ženy úplně nejvíc záhadné náčiní a potřeby z Kutil.cz. Pro vždy upraveného gentlemana jistě nešlápnete vedle nákupem v Gentleman store. A když to shrnu úplně jednoduše, není muže bez kalhot, takže kvalitní kožený pásek ručně vyrobený v Česku, zaručeně potěší muže v každém věku. Vybrat krásný design pásku a spony je možné na eshopu značky Redfir, kde dostanete prima slevu 15% s kódem STYLOVAPORADNA15.

Vybírejte vychytávky pro muže nebo stylovky pro ženy také v Dárkovém průvodci Stylové poradny.

Jestliže stále tápete, moc ráda vám s nákupem vánočních dárků pro muže i ženy pomohu prostřednictvím online konzultace – videohovoru / hovoru. Stačí se objednat na Stylová poradna. Co se personalizovaného dárku pro ženu týče, krásným překvapením může být dárkový poukaz na konzultaci osobního stylu. Klidný předvánoční čas všem.

Dárek pro milovníka zážitků / cestovatele /stylaře

Cestovní peneženka, do které se vejde opravdu vše
Dárková sada pro fousáče
Fleecová mikina, praktická i hezká
Tričko s nápisem pro milovníka zážitků
Set pro muže bez keců
Dřevěný náramek pro milovníky přírody
Bezdrátová kvalitní sluchátka Samsung Galaxy
Opravdu hřejivá čapka s kašmírem a vlnou
Cool hodinky s ciferníkem z ořechového dřeva

 

Dárek pro muže, který má rád eleganci a originalitu


Protipotící neviditelné triko pod košili
Bílá košile se zajímavým vzorem
Sada umytého a voňavého muže
Jednoduchý, krásný, praktický pánský kardigan
Frajerská kožená klíčenka
Pořádné kožené rukavice
Hedvábný pánský kapesníček do saka
Dřevěný motýlek a šle, třeba pro ženicha
Kvalitní kožený pánský pásek bez dírek dle vlastního designu