Valentýnský outfit Romantika u moře

Den svatého Valentýna bude v letošním roce 2021 velmi komorní. U většiny z nás se bude odehrávat doma, nebo v blízkém okolí. Žádný kulturní program za nás nikdo nepřipraví, večeři nám nikdo nenaservíruje. Valentýn 2021 bude vskutku takový, jaký si ho uděláme.

I přesto, že to takto nezní dvakrát lákavě, můžete uchopit den zamilovaných jako příležitost pro změnu z každodenní rutiny a společně s partnerem vykouzlit nezapomenutelný den včetně kultury i večeře. Kdo říká, že tančit a jíst při svíčkách v krásných šatech, které nám celý loňský rok visely ladem ve skříni, se nedá doma.

Atmosféra letní dovolené

Máte rádi léto a chybí vám procházky při západu slunce v přímořském vánku následované bezstarostným večerním posezením se sklenkou vína na zahrádce restaurace s živou místní hudbou? Domluvte se s partnerem a udělejte si doma romantický letní večer uprostřed zasněženého února. Společné chystání a nápady vás pobaví a přepnete na náladu prozářenou letním sluncem.

Snažte se co nejvíce přiblížit atmosféře místa, kde byste se chtěli ocitnout. Připravte k večeři exotické chutě, které vás naladí na vaši oblíbenou destinaci. Oprašte suvenýry z cest a obklopte se jimi. Vymyslete stylové aranžmá stolu. Použijte třeba mušle a poklady moře jako výzdobu. Stačí jich pár vložit do sklenice a přidat čajovou svíčku.

Najděte si na internetu několikahodinová videa se zvuky moře. Přidejte k tomu místní styl hudby, podle libosti i živé zvuky. Existuje spousta ambience playlistů, takže si můžete uměle vytvořit i večerní kavárenské klábosení uprostřed rušného jižanského letoviska.

Romantický outfit

Abyste ošálili mozek a dali volnost proudu fantazie, je třeba vjemy aplikovat nejen na prostředí, ale také sami na sebe. Proměňte se i vy. Stylem oblékání, který byste nosili na dovolené. Oblékněte konečně vaše milované letní romantické šaty, nezapomeňte ani na doplňky, sandálky a třeba i lehce zvlněné vlasy od moře. Když se řekne procházka po pobřeží, chtěla bych mít na sobě dlouhé bílé rozevláté šaty v boho nebo hippie stylu. Jaký letní dovolenkový outfit si představíte vy?

Konečně je příležitost zastavit se, užít si společné chvíle, prohlédnout stovky fotek z cestování, na které dosud nebyl čas a vzpomínat s vděčností na krásné společné zážitky a dobrodružství.

Oblékla jsem vintage šaty ze Secondhand Kejík.

Další inspiraci a stylové rady najdete na sociálních sítích @chiccocktail a @stylovaporadna. Aktuálně fungují mé služby osobního stylingu a živé kurzy pouze v individuální formě spolupráce. Nově je možná online konzultace prostřednictvím služby Stylová poradna.