Valentýnský outfit na protančenou noc

Večer prosezený u televize není nic pro vás dva a vaší představě o ideálním Valentýnu odpovídá spíše popis Party na divoko? Zajít se naladit do stylového baru a pokračovat v tanečním klubu, to je sen, o kterém si v aktuální situaci můžete jen nechat zdát.

Nenechte se na Valentýna vtáhnout do nudy domácího prostředí a omezit prostorem. Oživte vzpomínky z tanečního parketu a přeneste je do přítomného času a prostoru. Požádejte partnera o tanec na Valentýnskou noc.

Vždyť k tanci je potřeba tak málo. Stačí hudba. Pokud jste opravdu otrávení z karantény a je pro vás těžké dostat se do taneční nálady, o to větší význam má proces přípravy. Naplánujte si s partnerem program tak, aby vám oběma co nejlépe vyhovoval. Vyberte hudbu, která s vámi hýbe a zaručí, že vás nenechá v klidu.

Co vás jistě na živých tanečních party nebo lekcích bavilo, byl prožitek ze společenské akce. Jestli máte tedy pocit, že si ve dvojici k té správné atmosféře nestačíte, pravděpodobně jste ještě neslyšeli o virtuálním clubbing. Mrkněte na recenzi na Forbes Online party je nová černá a následně na některou z platforem, které informují o aktuálně probíhajících eventech, např. Eventbrite. Jen to udělejte co nejdříve, protože vstupenky na online party Valentýnský víkend mohou být brzy vyprodané. Ani online rooms nejsou pro počet účastníků neomezené. Například Valentýnský karneval v Karibiku hlásí sold out.

Možná by vás s partnerem lákalo naučit se z tance něco nového. Nabídka online lekcí salsy, street dance, Latino a dalších tanečních stylů se od loňska také pěkně rozrostla. Využijte jedinečných příležitostí, kdy se vám může věnovat kvalitní tanečník jako lektor a objednejte si s partnerem lekce třeba v tanečním studiu La Tropical

Mé stylingové doporučení pro nejlepší taneční outfit? Zvolte s partnerem oblečení, které ladí s vaším oblíbeným tanečním stylem. Pokud v tanci začínáte, mrkněte na to, jaké tanečních kostýmy jsou příznačné pro styl, který si vyberete a zkuste se mu vašimi outfity přiblížit. Budete se cítit sebejistější. I tady platí: Oblékejte se na pozici, které byste chtěli dosáhnout jako by se to již stalo, a splní se vám to.

Nejjednodušší řešení? Malé černé šaty jsou základem Šatníkového minima. Jistě vám nějaké visí ve skříni. V jakém tanečním stylu protančíte Valentýn 2021?

Oblékla jsem vintage šaty Caremo, přes ně kožený ručně vyrobený pásek od Ritore, kotníčkové boty na podpatku F&F a minimalistický náhrdelník od Šperky Intimity.

Další inspiraci a stylové rady najdete na sociálních sítích @chiccocktail a @stylovaporadna. Aktuálně fungují mé služby osobního stylingu a živé kurzy pouze v individuální formě spolupráce. Nově je možná online konzultace prostřednictvím služby Stylová poradna.