Toni and Guy Products

Po několika ombré experimentech v posledním roce jsem přemýšlela nad sjednocením barvy. Tmavé odstíny mi již připadaly trochu nudné a okoukané, takže jsem se nakonec rozhodla prosvětlit. Po konzultaci s mým kadeřníkem jsme jako cílový odstín zvolili medovou bronde, což je zároveň šetrný kompromis zesvětlení pro brunetky. Zde je výsledek po první aplikaci. Medová barvička je prosvětlená blonde melírem na pár tenkých pramíncích, které pěkně vystupují na denním světle (viz. první foto), pod umělým světlem odstín získá nádech jemně do oranžova (poslední foto).

SunHair

A čím opečovávám vlásky po barvení? Po několika skvělých zkušenostech s produkty profesionální kadeřnické značky Toni&Guy, jsem si nakoupila zásoby. Při mytí vlasům dopřávám péči Toni&Guy Cleanse šampon pro blond vlasy, který je vhodný pro přirozeně blond či barvené vlasy. I přesto, že odstín medová bronde působí stále spíše jako světle-hnědá, chci dát vyniknout světlejšímu nádechu, a proto jsem sáhla po šamponu pro blond vlasy. V poměru k ceně je spotřeba šamponu velmi úsporná. K bohaté pěně postačí pár kapek (viz. foto níže). Vlasy příjemně provoní a barva mi krásně drží, nesmývá se. Denní mytí není pro barvené vlasy zrovna ideální. Řešením je následující tip. Mou první pomocí, když nemám čas nebo nechci vlasy mýt často, ale potřebuji je dostat rychle do kondice, je Toni&Guy Cleanse suchý šampon. Stačí protřepat, nasprejovat do kořínků, promasírovat a na závěr pročesat. Vlasy jsou ihned ve formě a skvěle se s nimi dál pracuje při stylingu. Na vůni tohoto pomocníka jsem již závislá. Je totiž neskutečně svěží. A pořídíte i kabelkové balení!

Toni&Guy

Pro úpravu účesu používám Toni&Guy Creative sprej na vlasy pro extrémní fixaci. Aplikuji před i po stylingu vlasů. Poradí si s elektrizujícími vlasy, neslepí a ponechá účesu pružnost. A stejně jako již zmíněné produkty Toni&Guy, i tento lak obdaří vlasy příjemnou vůní.

HairCurls