Farewell to 2014! 2015… welcome!

Zatímco druzí si prostě vychutnávají kávu, blogerka během ní stíhá napsat recenzi na kavárnu, vyfotí si její interiér, svou kávu i dnešní outfit… My blogeři jsme posedlí vizualisti, kteří nepromarní jedinou nevyužitou vteřinu, jen aby s vámi mohli sdílet všechny krásné detaily, které jsou všude kolem nás, ale mnohdy si jich nevšimneme.

V mém posledním příspěvku roku 2014 bych se s vámi ráda podělila o pár důležitých momentů, které významně přispěly k tomu, jakým směrem se moje působení i blog Chic Cocktail ubírá. V roce 2014 se toho událo mnoho, zázraky i pády. Posouvá nás obojí. 

I přesto, že jsem musela přestat učit, z roku 2014 se vyklubal rok pozitivních kariérních změn. Pár předchozích zklamání mi dalo příležitost a odvahu dostat se blíže ke svému snu – pracovat v oboru módy a krásy.

Prvním krokem byla má rekvalifikace stylistky ve škole stylu Backstage. Zdravím a posílám úžasným holkám v Backstage velké poděkování! Kurz mi dal spoustu nových poznatků a utvrdil mě v tom, že opravdu chci pracovat v módní branži. JEŠTĚ JEDNOU UPŘÍMNĚ DĚKUJI!

Díky mému působení ve stylingu a produkci několika módních editorialů získal blog novou podobu módního rádce a fashion magazínu. Jednou z navázaných spoluprací, které si velice cením je ta s mou bezva kamarádkou a pro mě nejlepší vizážistkou, Evičkou Kejíkovou.

 Další skvělou zkušeností byla má spolupráce s JO Magazínem jako externí redaktorka pro sekci Styl: Co frčí? s příspěvky na téma móda či home decor. Šéfredaktorka, Marina, je úžasný člověk a moc jí děkuji za šanci být součástí redakce. Na nějakou dobu mám nyní v psaní pauzu. Nicméně, JO patří další mé upřímné díky za dosavadní spolupráci.

V létě jsem získala práci na plný úvazek v předním online prodejci vůní a všeho, co souvisí s krásou a na pozici v asistenci pro marketing firmy mohla být u počátku vzniku voňavého USA eshopu a mám tak možnost získat nové poznatky v oblasti krásy, což bezesporu pěkně doplňuje mé dosavadní působení v módě, co říkáte?

A teď již nyní k vám, mí milí fanoušci, co vás čeká na Chic Cocktail v následujícím roce 2015? Hned zpočátku roku si můžete zasoutěžit v novoroční soutěži. Stačí během Prvního novoročního víkendu sledovat facebookovou stránku Chic Cocktail of Style a dozvíte se více.

Dále připravuji seriál plný užitečných rad, co nejvíce sluší a podtrhne přednosti různých typů postavy. A na základě návrhů pár čtenářů Chic Cocktail… možná budete moci sledovat mě osobně v outfit příspěvcích. Co vy na to?

Toť mé ohlédnutí za klíčovými okamžiky roku 2014. Obrovský vliv na Chic Cocktail jste měli především vy, věrní i noví úžasní fanoušci. Velmi si cením vaší podpory, důvěry a inspirace!

 ♥SRDEČNÉ DÍKY MÝM PŘÁTELŮM, RODINĚ A VŠEM FANOUŠKŮM!♥

xoxo Vaše Kate

 2014 Insta mix
↓↓↓

2014 insta mix