Star Wars Style – Part 2: Belted Coat

Foto: Lucie KučerOvá
STYLING, MODEL: Kate Ziegler – Chic Cocktail

wool_belted_coat_white_sneakers_silver_clutch_outfit
Mám radost, že se vám můj poslední monochromatický outfit tolik líbil. Tento článek je pokračováním módní story s krycím názvem Hvězdné války. Na celo-šedý outfit jsem oblékla svůj oblíbený dlouhý kardigan, který jsem tentokrát přepásala modrým koženým páskem Ritore. Navrstvila jsem tak přes dlouhý bavlněný kabát z minulého článku Monochromatic outfit. Na jaro bude úžasný, ale přece jen je na něj stále chladno. Proč ho tedy zatím nenosit pod kabát?

Nošení pásku přes kabát je skvělým způsobem, jak zvýraznit pas (nebo si ho vytvořit) a docílit tak ideální figury přesýpacích hodin. Kožený pásek tak navíc působí jako šperk. Zvolte ho buď ve výrazné barvě tak, aby byl klíčovým prvkem vašeho outfitu nebo vybírejte z klasických barev – černé, odstínů hnědé, aby se vám doplněk hodil ke všemu. Já ráda nosím pravou i umělou kůži – z té mám v outfitu náramek. Už víte, že jsem si velmi oblíbila kožené doplňky značky Ritore. Některé vlastním již rok a od nového kousku byste je nerozeznali. Tomu říkám investice do kvality. Taky se mi běžně stává, že mám na sobě třeba dva pásky – jeden na kalhotech a další přes kabát, takže jsem taková celá opásaná a vůbec mi to nevadí. Co vy, nosíte rádi pásky?

portrait_makeup_silver_eyeshadows_headbands_heart_earrings_hairstyle_messy_bun

Maybelline tónovací balzám na rty

Monochromatic_outfit_silver_glitter_clutch_grey_necklace_white_sneakers   ankle_white_sneakers_detail

Tensione kardigan, Ritore pásek, F&F rolák, Stradivarius šaty, Amisu kabát, Amisu kecky, F&F psaníčko s flitry, šála – old, Guess – watch, Amisu náramek, ♥náušnice – dárek, F&F sada čelenek

[adrotate banner=”37″]