Soutěž o 5 míst ZDARMA na online kurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

Milé Chic ženy, 

o přínosu a pozitivním efektu online kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ jsem tak přesvědčená, že pro něj měsíčně pronajímám online místnost s kapacitou 150 jedinečných žen. 

Věřím v to, že pokud opravdu toužíte po tom posunout vnímání i oblékání své postavy do nové, pozitivnější roviny, online kurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ vás poznamená natrvalo. A pokaždé, když se k němu vrátíte, najdete v něm pro sebe další možnosti, jak vypadat a cítit se ještě lépe než dříve.

Proto jsem se rozhodla věnovat na nadcházející termín online kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ 5 míst ZDARMA ženám, které si přeji naučit se oblékat v souladu s jejich typem postavy a cítit se spokojeně ve svém těle.

 

Soutěž o 5 míst ZDARMA na online kurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

 

 • Termín konání soutěže o 5 míst ZDARMA na online videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

Soutěž o 5 míst na nejbližší termín online kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ 28. dubna 2021 v 17h probíhá od 24.3. do 27.4.2021.

 • Místo konání soutěže o 5 míst ZDARMA na online videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

Zapojit se můžete v komentáři zde na blogu Chic Cocktail pod tímto článkem, pod příspěvkem na Facebook stránce Chic Cocktail, pod příspěvkem na Facebook stránce Stylová poradna, pod příspěvkem na Instagram účtu Chic Cocktail a pod příspěvkem na Instagram účtu Stylová poradna.

Na všech výše uvedených kanálech se můžete zapojit a zvýšit tak šanci na výhru. Účty, kde se do výhry zapojíte, sledujte.

 • Jak se zapojit do soutěže o 5 míst ZDARMA na online videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

Do komentáře na místě konání soutěže (bod výše) napište svou odpověď na soutěžní otázku:

Proč byste ráda vyhrála místo na online videokurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ? 

 

Kurz je možné vyhrát i jako dárek, takže mohou samozřejmě soutěžit i muži a darovat tak nějaké ženě krásný dárek, ač v online podobě, nicméně velmi cenný a užitečný.

Pokud se zapojíte do soutěže, ale pro jistotu si kurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ koupíte a v soutěži vyhrajete volné místo, vrátím vám kurzovné.

Vložením vašeho soutěžního komentáře do soutěže o 5 míst ZDARMA na online videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ zároveň souhlasíte se Zásadami ochrany osobních údajů.

Kompletní Podmínky soutěže o místo zdarma na online kurzu postava a sebevědomí ZDE.

 

O kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

Díky online kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ se zorientujete v tématice typologie postav. Zvládnete určit váš typ postavy a objevit své přednosti, což vám ulehčí oblékání, nakupování a v konečném důsledku každodenní život. Kurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ vám dává příležitost podívat se na své tělo mnohem přívětivějším okem, protože se naučíte vědomě pracovat na láskyplném vztahu sama k sobě a svému vzhledu. Společně uchopíme i nepříjemné pocity o vašem těle, abyste je mohla propustit a dát jim konečně sbohem.

Celý kurz je protkán myšlenkou:

 

I když vám to nyní může znít pohádkově, dosavadní absolventky kurzu potvrzují, že při zpracování nových postupů a znalostí z kurzu zažívají tzv. aha momenty. Najednou vidí důvod, proč se v některém typu oblečení cítí lépe než v ostatních kouscích. Souzní totiž s jejich typem postavy.

Pokud své sebevědomí formujeme, dokážeme se na sebe také podívat úplně jinak než dosud a pochopit, jak zbytečně jsme se mnoho let něčím trápili. Je velice důležité připustit si, že náš pohled na sebe se může o sto procent lišit od toho, jak nás vidí ostatní. Je naprosto reálné vyhodit z hlavy nesmyslné nahrávky o našem zevnějšku, které se nám tam nastřádaly za dlouhou dobu. Po tom, co je vyhrabeme (často ještě ze složky vzpomínek na dětství a dospívání), uchopíme, vysvětlíme a uvědomíme si jejich tíhu, můžeme této nepotřebné hromadě odpadků navždy zamávat.

Dokážete si už teď představit ten úžasný pocit úlevy?

 

Obsahem kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ jsou tyto 3 bloky:

 1. blok SEBEVĚDOMÍ vám předá potřebnou motivaci a provede tipy a cvičením, jak se hned teď začít cítit lépe ve svém těle
 2. blok TYPOLOGIE POSTAV vám přehledně představí pět základních typů postav a názorně ukáže, které oblečení nejvíce lichotí právě vašemu typu postavy
 3. blok PERSONALIZACE vás navede na to, jak dále nové poznatky z kurzu zpracovat, aplikovat na svůj typ postavy i šatník a následně rozvíjet

Ke kurzu také získáváte:

  • členství ve Facebook komunitě žen, které se s pomocí kurzu rozhodly ulehčit si nejen oblékání, ale i život
  • pomoc od stylistky Kate v rámci pravidelných online setkávání v soukromé místnosti FB skupiny (viz. bod výše)
  • e-book ke kurzu
  • nákupní listy
  • stálý přístup k videokurzu
  • přístup k pravidelně aktualizovaným doplňkovým materiálům ke kurzu
  • přednostní VIP přístup k novinkám a informacím

Těším se, že se na online kurzu POSTAVA A SEBEVĚDOMÍ opět sejdeme v rozmanité sestavě, ve které se povzbudíme navzájem, aby každá z nás pochopila, že má něco jedinečného, co jiná ne a že v tom spočívá ženská krása.