Recenze přírodní kosmetiky a SOUTĚŽ

V únoru přišla moc příjemná příležitost na vyzkoušení produktu čistě přírodní české beauty značky Puaree. Jeden z nejvhodnějších typů produktů na spolehlivé testování viditelných účinků kosmetiky je, dle mého názoru, sérum. Pleťové sérum obsahuje vysokou koncentraci aktivních látek, vitamínů a živin v hustější tekuté formě. Dostává se hlouběji do pokožky, nezanáší póry a snese je i problematická pokožka. Dávkuje se v malém množství, po kapkách. Jako společníka hydratačního krému je vhodné doplnit pleťové sérum na vaši kosmetickou poličku po třicátých narozeninách. No, a v mém případě, po čtyřicátých narozeninách, přijdou vhod i liftingové účinky. Samozřejmě vzhledem k tomu, že na svou pleť dávám výhradně přípravky přírodní kosmetiky, i složky v séru Puaree, které mají vyhlazující účinek, pocházejí z kvalitních rostlinných zdrojů.

Nyní nanáším Puaree SÉRUM BAKUCHIOL & ACAI & MOROCCAN TANSY každý den a posuzuji jeho efekt po jednom měsíci použití. Pro vysvětlení významu hlavních složek produktu cituji popis ingrediencí níže:

Bakuchiol, alias přírodní retinol, se postará o tvorbu kolagenu a obnovu buněk na povrchu pokožky, což vede k jejímu vyhlazení a redukci jemných linek. Acai olej, přezdívaný též sérum věčného mládí, je bohatým zdrojem antioxidantů. Vzácný olej z marockého heřmánku pokožku zklidní a eliminuje výskyt kožních skvrn. Revoluční složka stoechiol, čili extrakt z levandule motýlí, sníží hloubku vrásek a zpomalí známky stárnutí pleti. Vhodné pro pleť 35+. 100% přírodní produkt.

První dojmy z pleťového séra Puaree

Již první dojem po otevření séra Puaree je silný. Rozline se z něj opojná vůně, která na mě působí orientálně. Aromatický zážitek při používání je tedy zaručen. Jde o intenzivní vůni, která je v první řadě netypická. Cítím z ní dálky, něco velmi hřejivého, pak zklidňující bylinky, a na závěr kapku něčeho sladkého, jak kdyby medového, takový sametový závoj. Co se týče vůně, kdyby šlo o parfém, byla by to velmi originální směs. Stejně jako všechny mé produkty, které používám, i tento byl formou přivonění “testován na zvířeti”, mém kocourovi. Pokud přičichne a neotřepe se, neprskne, ani neuteče, mohu být klidná. Neděste se, že bych k tomu svého mazlíčka nutila. Je to kočka zvídavá a moc ráda vše čenichá a doslova o to žádá, když ji něco nového lákavého zaujme.

Jak se pleťové sérum Puaree používá

Sérum na pleť nanáším večer po odlíčení (případně po peellingu / použití masky), nanesení hydratačního heřmánkového krému a čistého arganového oleje. Aplikuji tři kapky pleťového séra Puaree, které se hned krásně vstřebají do pokožky. Pak před spaním ještě používám masážní váleček avanturín. O příznivých účincích masáže obličeje pomocí face rolleru vám brzy také napíšu.

Čeho jsem si po zapojení Puaree séra do mého večerního beauty rituálu všimla hned ze začátku, byla následně po ránu velmi hebká, sametová pleť. Po nějaké době jsem taky začala pozorovat, že mi ustupují drobné pigmentové skvrnky a pleť působí celkově čistěji a svěží. Myslím, že kombinací faktorů genů a celkem zdravého životního stylu, mohu být vděčná za minimální výskyt výraznějších vrásek. Linky, které již samozřejmě po čtyřicítce zdobí mé rysy, se mi jeví díky výživné péči séra Puaree jemnější.

Viditelné účinky pleťového séra Puaree

Jako asi největší efekt bych vypíchla fakt, že občas dokonce nemám potřebu ráno při líčení dávat na pleť ani to minimum, co používám, a to bio BB krém se středním odstínem tónování. Prostě se mi stane, že se mi barva pleti líbí ráno tolik, že vynechám make-up a vystačím si s denním krémem a korektorem. Myslím, že přirozeně zářivá pleť je skvělým základem, na kterém krásně vyniknou zvýrazněné oči nebo rty. Dát si rtěnku, pár tahů řasenkou a být ready to go bez nánosu vrstvy na obličeji, je sen. K jeho uskutečnění pomůže pečlivá péče o pleť, vědomá volba čistých produktů a rozhodně kvalitní olejová pleťová séra, mezi která bych nyní stoprocentně zařadila Puaree SÉRUM BAKUCHIOL & ACAI & MOROCCAN TANSY.

 

Soutěž o pleťové sérum Puaree

Pro jednoho z vás, kteří se zapojíte do této soutěže, mám sérum na pleť Puaree SÉRUM BAKUCHIOL & ACAI & MOROCCAN TANSY. Jak se do soutěže zapojit? Stačí zde pod článkem v komentáři odpovědět na otázku:

JAKÝ JE VÁŠ VEČERNÍ RITUÁL PÉČE O PLEŤ?

Zúčastnit se můžete do 7. dubna 2023. Losování a oznámení výherce proběhne do 7 dnů od ukončení soutěže. Účastí v soutěži souhlasíte se Zpracováním osobních údajů. Zde najdete Kompletní podmínky soutěže o sérum Puaree.

Losování výherce pleťového séra Puaree

Další má doporučení na čistě přírodní kosmetiku čtěte zde na blogu v sekci Krása.