Outfitová výzva Den #2 Relaxujte bez podpatku

Druhé téma srpnové outfitové výzvy připadá na pondělí. Na začátku týdne máme většinou dost energie na zvládnutí více pracovních úkolů a schůzek. Je důležité cítit se dobře v tom, co máme na sobě, abychom se mohli plně soustředit na práci. Není nic horšího než když nám v nabitém dni přidává další starosti ještě outfit. Lodičky jsou sice vrcholem elegance, ale běhat v nich pondělní maraton nechceme. Proto se na tento den perfektně hodí téma Relaxujte bez podpatku.

Kdo mívá v pondělí nejvíce pochůzek a zařizování? Na tak zvané “běhačky” je nejlepší obout pohodlné botky bez podpatku. Které dnes nosíte vy?

Zapojte se do výzvy a využijte svůj šatník na maximum.

Inspirujte se tématy v kalendáři 30denní outfitová výzva a sdílejte svůj outfit ve Facebook skupině Chic ženy nebo na Instagramu. Nezapomeňte přidat hashtag #outfitovavyzva a nominovat kamarádky. 30denní outfitová výzva vás naučí obměňovat různé kousky ze skříně na každodenní nošení. Vyzkoušíte si více kombinovat a experimentovat ve vašem šatníku a projevíte svůj osobitý styl.

Soutěž Letní outfitová výzva

V srpnu 2021 se koná soutěž Letní outfitová výzva o Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ. Zúčastnit se můžete až do konce měsíce srpna a sdílet 7 outfitů dle témat kalendáře.

Soutěž Letní outfitová výzva probíhá v uzavřené komunitě Chic ženy i veřejně označením stránky @Chiccocktail na Instagramu pod hashtagem #outfitovavyzva.

30denní outfitovou výzvu absolvuji s vámi a sdílím, co si oblékám každý den.