Dárky k narození miminka

Silné partnerské pouto. Opora, úcta, důvěra v přirozený proud života. Šťastná a zdravá rodina. Tyto hodnoty jsou neskutečně vzácné a vůbec nejsou samozřejmé. Stejně jako zrození, příchod na svět. Je to křehké a je to zázrak. Nový přírůstek většinou změní život celé rodině.

I my v rodině vítáme nové miminko. A ze mě je opravdová teta. Všichni samozřejmě neustále vymýšlíme, co by se malé mohlo hodit a čím ji obdarovat. Tak jsem se rozhodla připravit inspiraci s pár tipy na dárky k narození miminka, které potěší rodiče novorozeně.

Milníkové kartičky Tiskařík.cz, Medvídek s projektorem, Kolotoč nad postýlku, Knihy: Mami, mám hlad, Experimentování s dětmi, Pohybové hry a cvičení s miminkem, Mušelínové plenky, Lavandia kočička Mici

Milníkové kartičky

Kartičky pro doplnění data klíčových momentů prvního roku děťátka jsou skvělý nápad, jak zaznamenat důležité údaje a také skvěle poslouží rovnou jako rekvizita na zachycení vzpomínky fotkou. Milníkové kartičky jsem nechala vytisknout v Tiskarik.cz. Vybrala jsem si šablonu Milníků a další detaily jsem vložila do webového editoru pro tvorbu personalizovaných návrhů. V perfektním stavu a pohromadě kartičky udrží kroužková vazba a pevný průhledný obal. Foto sladce spícího miminka v postýlce konečně doma po návratu z porodnice jako titulní fotka a první milník je venku!

Oblečení pro novorozence

Když jsem zavítala do obchodů s oblečením nakoupit nějaké pidi hadříky, zjistila jsem, že ty úplně nejmenší dostupné velikosti jsou pravděpodobně nejžádanější, nebo nejsou dostupné. Nakonec jsem v Lindex sekci oblečky pro novorozence vybrala praktické kousky z příjemného pružného materiálu, které s děťátkem zároveň chvilku porostou. Oblečení s certifikací GOTS je vyrobeno z měkké organické bavlny s žebrovanou texturou.