Oranžáda frčí

FOTO: LUCIE KUČEROVÁ

post proces: TOM DILHOF

VIZÁŽ & VLASY: EVA KEJÍKOVÁ

STYLING, MODELKA: KATE ZIEGLER

LOKACE: DOBRÁK

 

Mám na sobě: Seafolly plavky, Michael Kors sluneční brýle, Birkenstock pantofle, Silvian Heach plážová taška, Vero Moda klobouk.

Vše od Answear.cz

 

Jistě mi dáte za pravdu, že léto 2017 je v duchu nádherného počasí. A já jsem tuto sezonu již podruhé na dovolené na stejném místě, a to slovenských Slnečných jazerách. Cestovat opakovaně na stejné místo není zrovna můj styl, ale v červenci se nám na Senci tak líbilo, že jsme se rozhodli vyrazit v srpnu znovu.

Toto místo má prostě úžasnou atmosféru a přezdívka “slovenské moře” pro průzračně čistá oblázková jezera sedí naprosto přesně. V mé cestovatelské historii najdete rozdílné druhy dovolené – poznávačky, all inclusive, cestování na slepo, work & travel.. Jako dítě mě bavilo kempování a teď se k němu zase vracím. Jedeme totiž s dětmi, tak musí být dobrodružství. Navíc jsem se dozvěděla, že v blízkosti najdeme Oázu pro záchranu sibiřského tygra. A jak víte, kočkovité šelmy, to je něco pro mě. Těším se!

Trendy oranžová

Nicméně, co se týče módy, můj nejoblíbenější letní kousek jsou plavky. Někdy bych si přála mít léto celý rok s možností skočit kdykoli do bazénu. Dokonce jsem nedávno měla sen o tom, že pracuji v budově, která má uprostřed každé místnosti bazén pro zaměstnance. Takové officové Melrose Place.

A když je řeč o koupání, mám tu pro vás jeden bazénový outfit ze šuplíku, který mi skvěle ladí s aktuální veselou náladou. Ať už se chystáte na dovolenou nebo jen stíháte odskočit po práci na bazén, vychutnávejte si léto plnými doušky v zářivých barvách, které dají krásně vyniknout bronzovému opálení. Třeba oranžová a žlutá jsou top barvy léta 2017 a žhavá oranžovo-červená vévodí i modelům v resort kolekcích 2018.

 

[adrotate banner=”37″]