Oáza u mě doma

Pár koutů z mého domova jsem již ukázala v článku Na návštěvě u stylistky, ale tentokrát poodhalím trochu více o místě, kde trávím velkou část pracovního času, a to domácí kancelář, která je v místnosti na půl s jídelnou. Rekonstrukci pracovny a jídelny v roce 2015 jsem také zdokumentovala a napsala o tom, jak jsem si splnila sen maximálně využít nádherný výhled z okna. Pracovní desku mám přímo před oknem a jídelní stůl je vyroben k vysokým barovým židlím, aby bylo vidět ven do přírody, ať se člověk posadí kamkoliv. No a postupně mě začalo bavit pěstování rostlin, takže mi přibývá vegetace nejen za okny, ale i uvnitř. Mám tu takovou malou exotickou oázu, které vévodí obří ananasovník (vyrostl mi na několikátý pokus z růžice koupeného plodu ananasu). Doplňují ho palma dracena, citrusovník a aloe vera.

 

Nedávno jsem se rozhodla nechat si u tiskarik.cz vytisknout foto obrazy s krásnými momenty z mého oblíbeného Kypru. Mám v Tiskaříku již dřívější výbornou zkušenost s tiskem Milníkových kartiček jako dárek při narození miminka. Nyní když se mi v pochmurných dnech zasteskne po cestování a letní náladě, připravím si koktejl nebo ice latte, sednu si do své oázy a ocitnu se díky foto obrazům opět na nádherném pobřeží.

Stylovou poradnu jsem založila na podzim roku 2020, abych zůstala alespoň v online kontaktu s ženami, které hledají stylové rady a chtějí se cítit dobře ve svém těle i oblečení. Jsem připravena spojit se s klientkami, ať jsou ony, i já, kdekoliv. Můj domov je momentálně moje kancelář i studio. Neodolala jsem možnosti vyzkoušet od Tiskaříku potisk nového loga Stylové poradny na hrnek. S výsledkem jsem moc spokojená. Hrneček mi krásně ladí do minimalistického stylu interiéru.

 

Soutěž s Tiskaříkem: UKONČENO

Chcete si také zvěčnit nějaké své vzpomínky a nechat vytisknout foto do obrazu, zhotovit fotoalbum, milníkové karty nebo personalizované hrnečky? Pět z vás má možnost vyhrát tisk na přání v Tiskaříku v hodnotě 550 Kč.

Zapojte se do soutěže pod článkem, na Facebooku a Instagramu odpovědí na soutěžní otázku:

CO BYSTE SI V PŘÍPADĚ VÝHRY NECHALI ZHOTOVIT V TISKARIK.CZ?

 

Místo konání soutěže o tisk na přání v Tiskarik.cz

 

Soutěž o tisk na přání v Tiskarik.cz probíhá

 

Výhra v soutěži o tisk na přání

 

Do soutěže se zapojíte přidáním odpovědi na soutěžní otázku formou komentáře pod tímto článkem. Po ukončení soutěže vylosovaní výherci získají tisk produktu/ů dle vlastního výběru u Tiskarik.cz v celkové hodnotě do 550 Kč.

S Tiskaříkem nás moc potěší, když budete sledovat profily na sociálních sítích:

Účastí v soutěži souhlasíte se Zpracováním osobních údajů

Kompletní Podmínky soutěže najdete ZDE.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz