Now I’m enjoying…

Elle, kosmetika, náramek Ritore

Saying hello and showing you my this week favorites. Elle fashion magazine is my companion on my way to work these days. I got it in special gift edition with Bourjois Shower Scrub. I completely fell for RITORE Leather Bracelet. It matches my B&W obsession. I still enjoy this dark nail polish by Sally Hansen. Astor Long Lasting Lip Gloss in sexy coral color really stays on my lips until I eat it with my lunch :))

At the end of the day I now test this Vichy Cleanser 3in1 and you´ll find more details in the next beauty review post. Have a lovely week and wait a sec… make sure you check my selfies with my new minimalistic accessory.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Zde je pár drobností, kterými si zpestřuji pracovní týden. Čas strávený na cestě do práce využívám k inspiraci – tento týden čtu březnovou Elle s Keirou Knightley. K vydání byl dáreček, Bourjois Peelingový sprchový gel. Do minimalistického Koženého náramku RITORE jsem se zamilovala. Perfektně zapadá do konceptu mých častých černo-bílých outfitů – kdo mě zná, ví, že B&W kombinace miluji v oblečení i home decoru. I když se již těším na jarní a letní pestré laky na nehty, ještě sahám po tmavých odstínech – Sally Hansen Hard As Nails zpevňující lak na nehty odstín Flirt je můj oblíbenec. Astor dlouhotrvající lesk na odstín rty Sexy Coral vydrží opravdu dlouho, minimálně než ho sním s obědem :)) Na závěr produkt, který pro vás testuji a recenzi na něj očekávejte v dalším beauty postu – Vichy odličovač s termální vodou 3v1. Krásný zbytek pracovního týdne a ještě mrkněte na pár momentek s detailem mého nového doplňku.

01e73cd88f1efd816700194bf3a0317e649244d46b

 RITORE leather bracelet, Sally Hansen Hard As Nails Nail Polish, Coffee Cup Nanu Nana… cool cups for your coffee here or here

010d15d9d3dadfcd1f4cdd6e7ab87cbc6b855bdea7
[adrotate banner=”37″]