Long Black Maxi Skirt & Summer Hat

PHOTO: Pavlína Muzikářová

STYLING, MODEL: Kate Ziegler – Chic Cocktail

IMG_3519_1a

Klobouk – H&M Summer Sales, brýle – ELLE, halenka – MEXX, sukně – Terannova Sales, náhrdelník – Pull&Bear Sales, náramek – PRIMARK, kabelka – LIZ CLAIRBONE 

Zdravím moje drahé módní nadšence! Máte mě tu zpátky po dvou-týdenní pauze v blogování. Byla jsem pracovně velmi vytížená a velmi unavená ve volném čase, který mi zbýval. A jelikož pracuji v online marketingu, celé dny být online prostě nejde. Navíc ta úmorná vedra se zdála být nekonečná. Ale věřím, že jste alespoň sledovali Chic Cocktail novinky a inspiraci na sociálních sítích – Instagramu, Facebooku, Twitteru či Pinterestu.
Tento outfit jsme fotili také v extrémním horku. Je minimalistický a mám na sobě lehké materiály. Dlouhá sukně patří k největším trendům letošního léta a rozhodně to není poslední kousek v maxi délce, který tu na mě uvidíte. Moje černá maxi sukně má kapsy, které dodávají vzhledu hravost. V šik roztomilém duchu je i  letní bílý klobouk s puntíkatou stuhou. Chránit si hlavu a obličej od přímého slunce je v “hicech” opravdu nezbytné a jak jste jistě poznali dle mé bledé pleti, ani nemám vystavování se slunci v oblibě. A vždy používám ochranné pleťové přípravky s vysokým UV faktorem!

IMG_3529IMG_3526_1aIMG_3535_1aIMG_3521_1a

[adrotate banner=”37″]