Business chic

Do you love your business so much that you dress up classy even at home office? Or you hate the business dress code you have to wear on weekdays. In any case you might get some inspiration how to wear business in a chic way. I dressed Eve up into three parts of a woman suit. However, the dark blue short sleeve suit vest does not match the striped black woman suit. Next chic highlights that break out the formality are the leopard pumps and statement jewelry.

Milujete svoje podnikání natolik, že oblékáte kostýmek i když pracujete z domu? Nebo Vás kancelářská klasika naopak nudí? Inspirujete se stylem business chic, který formální kód oživí. Evu jsem oblékla do tří dílů dámského kalhotového kostýmku. Pro oživení ovšem tmavomodrá vesta neladí se zbytkem černého kostýmku s jemným proužkem. Další nabourání přísné formálnosti představují leopardí lodičky a výrazná bižuterie.

_95Q1326A

woman jacket, pants suit/dámský kalhotový kostým Massimo Dutti, short sleeve vest/vesta s rukávkem H&M, handbag/kabelka Prada, pumps/lodičky Humanic, statement necklace/náhrdelník Lindex, watch/hodinky Reserved, bracelets/náramky modelky vlastní.

10299378_240580902794265_1087870349_n

woman jacket, pants suit/dámský kalhotový kostým Massimo Dutti, short sleeve vest/vesta s rukávkem H&M, handbag/kabelka Prada, pumps/lodičky Humanic, statement necklace/náhrdelník Lindex, watch/hodinky Reserved, bracelets/náramky modelky vlastní.

_95Q1352A

woman jacket, pants suit/dámský kalhotový kostým Massimo Dutti, short sleeve vest/vesta s rukávkem H&M, necklace/náhrdelník Lindex

10270091_240580919460930_379257699_n

suit pants/kalhoty z dámský kalhotový kostým Massimo Dutti, short sleeve vest/vesta s rukávkem H&M, pumps/lodičky Humanic, statement necklace/náhrdelník Lindex, watch/hodinky Reserved, bracelets/náramky modelky vlastní.

 

Foto: Miroslav Kirinovič

Modelka: Eva Kejíková

Styling: Kate Zieglerová

Make up a vlasy: Eva Kejíková

Děkujeme majitelce bytu za možnost focení v tomto krásném interiéru.