Můj vánoční seznam přání – péče o tělo

Všechny produkty z koláže seženete na NOTINO

 

Jako každý rok, i letos pro vás mám nachystané moje vánoční seznamy pro inspiraci na beauty dárky, které bych si přála, ale zároveň si myslím, že mohou pomoci s výběrem vánočních dárků pro vaše blízké i vám.

Jak mnoho z vás jistě ví, pár let jsem pracovala ve eshopu Notino, takže se nebudu tvářit, že jsem do wishlistů vybrala produkty od tohoto online prodejce kosmetiky úplně náhodně. Naopak! Za tu dobu, co jsem v Notino sbírala zkušenosti s online marketingem, jsem toho zároveň spoustu otestovala. Jistě mi dáte za pravdu, že když pracujete v segmentu krásy s tak širokou nabídkou kvalitní kosmetiky, nedá se odolat a změní to nejen stav vaší poličky v (nejen) v koupelně, ale i uvažování nad nákupy tohoto typu spotřebního zboží. Takže k čemu jsem dospěla. Ano, kosmetiku mám ráda, ale vybírám si. A proč vám to na úvod vše vysvětluji? Především proto, abyste věděli, že doporučuji pouze produkty od značek, které jsou mi sympatické kvalitním složením a odpovědným přístupem při výrobě.
Dnešní vánoční seznam je takový relaxační, pro tělo i duši. Manikúra a pedikúra vyžaduje udělat si čas sama pro sebe, pojmout péči o tělo jako příjemný relax. Když tak na to koukám, všechno z tohoto wishlistu bych vlastně potřebovala už teď před Vánocema. Udělat si holčičí odpoledne se zapálenou svíčkou od Luminum Candle vyrobenou z materiálů zaručujících čisté hoření a pouze jemnou vůni, před kterou neuteče ani můj kocour (některé silně voňavé svíčky zvířata nesnesou). Začala bych horkou sprchou nebo koupelí v Loccitane Karité koupelové pěně. Místo sprchového gelu preferuji mýdla. Na Notino najdete spoustu mýdel s rostlinným složením. Ta od portugalské společnosti Castebel mají navíc luxusní designový obal.

Hydratační ponožky jsou skvělý vynález. Balíček regeneračních ponožek s extraktem z makadamiového oleje od Macadamia Oil Extract může být pro obdarovaného novinka, kterou si jistě zamiluje. Ponožky se oblékají po koupeli nebo je možno je použít pro intenzivní účinek i na spaní. Novou manikúru nutně potřebuji, jelikož se mi opět podařilo jednotlivé kousky rozbít nebo poztrácet. Pro pořádek by to tedy tentokrát chtělo kvalitu v klasickém pouzdře, což jistě značka Kellermann jako jeden z nejznámějších výrobců manikúrních sad umí. A představte si to, že gelový lak bez nutnosti tvrzení v UV lampě jsem ještě nevyzkoušela. Sally Hansen jsem si oblíbila a také jsem napsala článek o tom, jak testuji sadu pro gelovou manikúru Sally Hansen.
A ještě jedna nezbytnost v mé péči o tělo. Neustálá zásoba kokosového oleje, který používám na hydrataci pokožky těla místo tělových mlék. Přírodní oleje jsou prostě závislost! Máte to taky tak?

[adrotate banner=”37″]