Kurz Osobní styl

Foto z kurzu: Eva Kejíková

Lokace: ZÁZEMÍ

Všechny si uvědomujeme, že každá jsme jiná, ale i přesto máme stále před sebou nějaký obraz dokonalého já, který nám vždy připomene, že to ještě není “vono” a že by to mohlo být lepší. Tak pořád vymýšlíme, co by šlo opravit a vždy úspěšně zjistíme, že něco už příroda zařídila tak, že to už asi upravit nepůjde, a nebo by nás to stálo moc, úsilí, peněz, odříkání atd. Slyším to od žen kolem sebe denně. Mezi sebou si tak rády stěžujeme, co se nám na našem zevnějšku nelíbí. A i přesto, že nás několikrát napadlo, že se tímto uvažováním samy trápíme a ztrácíme čas, nějak tomu nejde dát stopka. Aby to šlo, když se většinou nejbližší žena v dosahu ochotně přidá a začne také lamentovat nad svými nedostatky.

Ale možná už jsme měly to štěstí a v sebekritice nás jako blesk z čistého nebe někdo zarazil a na to naše: “Ještě by to chtělo trochu zhubnout.” zareagoval větou: “Nebylo by jednodušší mít se ráda taková, jaká jsi?”  V tom nečekaném momentě nevíme, jestli se na něj zlobit za to, že nechápe vážnost situace nebo se ironicky zasmát s tím, že “No joooo, TOBĚ se to řekne”.

Pak nás to později začne hlodat a zamyslíme se hlouběji: Je namyšlená? Nebo ten boj o dokonalost vzdala a je jí jedno, jak vypadá? Vždyť její krása není o tolik výraznější než ta moje! Má dlouhý nohy, ale já mám zas neodolatelný dekolt. Jak ona to dělá, že je se sebou stále spokojená? Rozdíl mezi námi je pouze v tom, že ona vztah sama k sobě jednoho dne chytila za opačný konec. Nelepí své rány na sebevědomí povrchově, ale pracuje na vnitřním seberozvoji. Vnímá své hodnoty a přednosti.
Ví, že cítit se dobře se rovná dobře vypadat.

Jedním z dárečků pro mé klientky a kurzistky je Chic zrcátko od firmy udělej si placku.

 

Program kurzu Osobní styl

A pokud i vy své kráse stále sama nemůžete uvěřit, zkuste to společně s dalšími jedinečnými ženami na kurzu Osobní styl. Ženská síla funguje skvěle a dokážeme si výborně pomáhat. Ten správný čas začít mít více ráda svou osobnost a zároveň svůj vzhled je právě TEĎ a nikdy jindy. Vše začíná ve vás samotných. Proto mně samotné můj kurz dává obrovský smysl.

Program kurzu Osobní styl má tři bloky, projděte si ho níže v tomto článku.

Soutěž o místo na kurzu Osobní styl v sobotu 21. října 2023

Pro jednu z vás, které se zapojíte do této soutěže, mám místo zdarma na kurzu Osobní styl v hodnotě 5190 Kč, který se koná v Brně, v sobotu 21. října od 11 do 15 hodin. Jak se do soutěže zapojit? Stačí zde pod článkem v komentáři odpovědět na otázku:

KTERÉ TÉMA Z PROGRAMU KURZU OSOBNÍ STYL VÁS ZAJÍMÁ NEJVÍCE A PROČ?

Zúčastnit se můžete do 18. října 2023. Účastí v soutěži souhlasíte se Zpracováním osobních údajů. Zde najdete Kompletní podmínky soutěže o kurzovné na kurz Osobní styl 21.10. v Brně.

Kurz je téměř naplněn. Zamluvte si vaše místo na kurzu NYNÍ! Stačí zaslat Přihlášku do kurzu. Pokud vyhrajete kurzovné zdarma, vrátím Vám peníze.

 

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz