Zeštíhlující šaty – video a soutěž

Zhruba před rokem jsem ze dne na den kompletně změnila jídelníček na vegetariánskou stravu. Letos jsem stejnou dobou změnila práci – odešla z HPP na volnou nohu, a při té příležitosti se rozhodla posunout dál to, v čem jsem dobrá a co mě moc baví – módní poradenství. A protože s vámi chci sdílet své know how, jak najít svůj styl a jak se oblékat podle postavy krom článků na mém módním blogu i aktivnějším způsobem, začala jsem točit videa. Opět spontánně, ze dne na den.

Zatím bez kamery, ale chtěla jsem začít a vyzkoušet to. V mém domácím studio-koutku, s iphonem, appkou, výborným stativem Gorilla, a s pomocí žehlícího prkna místo stojanu na stativ. Je zcela pravděpodobné, že by se lecjaký filmař zhrozil, ale mou ambicí je hlavně předat kvalitní info a pomoc v šatníku. A samozřejmě bych ráda spolupracovala s větší klientelou, protože to doposud bylo moc fajn a radost všech mých zákaznic po efektivním nákupu oblečení nebo třídění šatníku mi pouze potvrzuje, že módní styl úzce souvisí s naší osobností a sebevědomím.
Čím vás dále nalákám ke sledování mé módní poradny na mém youtube kanálu? Módní soutěže, kterých teď chystám opravdu mnoho. Dokonce to vypadá, že se mi podaří, aby každé video uvedlo jednu soutěž o krásný módní kousek.

Tentokrát máte možnost vyhrát velice chytře řešené zeštíhlující šaty značky F&F ve velikosti 38. Mrkněte na video a do soutěže se zapojte prostřednictvím formuláře níže. Cokoli mi můžete sdělit nebo se zeptat v komentáři, emailem na kate@chic-cocktail.com nebo si objednat módní poradenství zde.

Podmínky soutěže:

✔ ve formuláři níže rozklikněte Módní poradnu Chic Cocktail

✔ vyplňte vaši emailovou adresu

✔ podívejte se na video Jak si vybrat zeštíhlující šaty a klikněte na Odebírat

Soutěž trvá do 30. května 2017.

a Rafflecopter giveaway

Rozměry šatů: 92-80-92

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
[adrotate banner=”37″]