Jak si vlním vlasy bez tepelné úpravy

Foto je z videa Jak si vlním vlasy bez tepelné úpravy, kde najdete i kompletní postup

 

Jak se tak dívám na mé beauty recenze na blogu Chic Cocktail, nejčastěji se z kosmetických produktů zabývám péčí o vlasy. Styling vlasů měním docela často. Možná si vzpomínáte, že jsem dokonce vytvořila koláž mých zásadních změn účesů v uplynulých letech. Podívat se na ni můžete v článku Mé účesové proměny. Takže z četnosti mých recenzí vlasových produktů a změn účesů by se dalo soudit, že vzhled vlasů, samozřejmě spolu s oblečením, jsou pro mě klíčové, abych se cítila dobře. Co se týče pleti, už jsem si přišla na to, že ta vypadá dobře v závislosti na mé stravě a vnitřní spokojenosti. Pokud je má pleť v pohodě, netrápím ji líčením. Po ránu tedy vybírám outfit, doplňky, upravuji vlasy a kromě dokreslení obočí (můj každodenní úděl po úrazu) a řasenky, jsem ready.

Jak na vlny s Curl Honey od Schwarzkopf Professional

Vlasy si nyní opět nechávám z mikáda narůst delší, takže je to taková pro úpravu nepraktická délka. Po umytí mívám vlasy krepaté, takže se nabízí dvě možnosti – navlnit nebo narovnat. Naštěstí jsem v létě, kdy jsem vlasy nechtěla zatěžovat tepelnou úpravou, objevila skvělý stylingový přípravek, kterým si ty moje krepaté nepravidelné vlny dokážu upravit do uspořádanějších vln s lehce mokrým efektem.
Můj kadeřník mi doporučil přípravek s názvem Curl Honey od Schwarzkopf Professional. Oblíbila jsem si tento produkt natolik, že jsem ho používala nejen celé léto na účes a la mokré plážové vlny, ale jsem mu nadále věrná i teď v zimě. Když totiž tento stylingový přípravek zapracuji více do vlasů (ukázka ve videu Jak si vlním vlasy), účes již nemá mokrý efekt, ale měkké vlny zůstanou. Dokonce mám pocit, že obsah produktu dokáže moje vlasy trošku rozvlnit do spirály.

A na závěr takové malé upozornění. Přípravek jsem zkoušela použít i na tepelně upravené vlny, abych otestovala, jestli pak vydrží déle. Efekt byl bohužel opačný. Uměle vytvořené vlny mi do hodiny zplihly. Nicméně, pokud vaše vlasy nejsou úplně rovné jako hřebíky a mají tendenci se po umytí přirozeně kroutit, doporučuji vyzkoušet Curl Honey pro rychlý styling bez tepelné úpravy s přirozeným a zároveň úhledným výsledkem.

Celý postup, jak aplikovat produkt Schwarzkopf Professional Curl Honey najdete v mém videu Jak si vlním vlasy. Klikněte na Odebírat a sledujte má další videa.