Sally Hansen sada pro gelovou manikúru

Sally_Hansen_Gel_Nail_Polish_ReviewVšechny bohužel moc dobře známe, že bezchybně nalakované nehty stěží vydrží pár dnů. Milionu denních aktivit, které ohrožují krásné nehty, je lak málokdy odolný. Naštěstí éru umělých nehtů vystřídal nový způsob, jak si zajistit perfektní manikůru na delší dobu, a to gelový lak. Na trhu se objevily sady, díky kterým si snadno dokážeme gelový lak aplikovat v pohodlí domova. Možná jste zázračný gel lak již vyzkoušeli. Já jsem si i přesto, že na mých nehtech gel nikdy nedržel, letos na svůj vánoční seznam konečně napsala o startovací sadu Sally Hansen. A jak vidíte, poštěstilo se mi a tak se s vámi mohu nyní podělit o zkušenost s kosmetickou sadou Sally Hansen v krásném odstínu 40300 – wine not.

Sally_Hansen_Salon_Gel_Polish2
Sally_Hansen_Salon_Gel_Polish4

Pojďme se nejdříve kouknout, co vlastně produkt Sally Hansen startovací sada gel lak obsahuje. Celý postup aplikace je založen na 3 jednoduchých krocích, takže v balení najdete podklad, gelový lak v daném odstínu a vrchní gel lak. Gel je nutné vytvrdit, a k tomu účelu je přiložena i roztomilá LED lampička.

Sally_Hansen_Salon_Gel_Polish1Před tím než s nanášením gel laku začnete, je nutné nehty důkladně očistit a k tomu účelu je sada vybavena dřívkem na kůžičku, pilníkem a čistícími mini-ubrousky (balenými zvlášť pro každé použití). Gelový lak SH se odstraňuje speciálním odlakovačem.

Sally_Hansen_Gel_Nail_Polish_Review2Aplikace Sally Hansen gel laku:
Po očištění nehtů je tří-fázový proces velmi rychlý a zabere mnohem méně času než důkladné zaschnutí klasického laku. Pracujete však v každém kroku vždy nejdříve se všemi prsty kromě palců. To proto, aby jste mohli gel lak pohodlně vytvrdit v lampě.

Sally_Hansen_Gel_Nail_Polish_Review_Base_CoatMožná jste si na gel lak ještě netroufli proto, že máte strach, abyste dokázali bezchybně nanést barevný gel. Z mé zkušenosti s odstínem wine not, vás mohu uklidnit, že tento gel lak se lakuje jedna báseň. Raději se ovšem držte dál od krajů nehtu. Opět začnete barvou na 4 prstech každé ruky, vytvrdíte a dokončíte lakováním a vytvrzením palců.

Sally_Hansen_Gel_Nail_Polish_diy gel_nails1Třetí krok se shoduje s prvním. A po vytvrzení vrchního gel laku použijete přiložený čistící ubrousek, který odstraní případný nadbytek gelu.

Sally_Hansen_Gel_Nail_Polish_Review_Wine_Not7Tak a máte krásně lesklé nehty, které sice mohou působit “ještě mokře”, ale pokud jste dodrželi postup, nehty jsou hotové a můžete již bez čekání dělat cokoli. Jak jsem již zmínila výše, já jsem případ, který si raději zapnul lampičku ještě na dalších 10 vteřin, pro jistotu…
Sally_nails3Původně jsem měla v plánu se s vámi podělit i o to, jak gel lak Sally Hansen z nehtů odstranit s pomocí speciálního odlakovače. Ale díky tomu, že mi opravdu gel na křehké nehty nepřilne, po 6 dnech se mi od lůžka nehtu gel začal odchlypovat. Snadno jsem gelovou vrstvu z nehtu sloupla.
Nebylo by fér vyvozovat závěry zpochybňující kvalitu přípravku, protože to, jak gel k nehtu přilne, je opravdu individuální a záleží to na kvalitě nehtů, kterou máme každá danou.

Sally_nails
Sally_nails4

Naopak si myslím, že výdrž téměř týden s dokonalými nehty je u mě úspěch. Pro srovnání… moje sestra, která Sally Hansen gel laky s radostí používá, má zkušenost s výdrží SH gel laku až slibované dva týdny.
Za 15 minut máte připravené krásné nehty na týden či dva a ušetřenou spoustu času! Řekla bych, že to stojí za to.

A co vy a gel lak? Podělte se o svou zkušenost či doporučení v komentáři níže!

[adrotate banner=”37″]