Pastel & Floral Cutout

FOTO: Pavlína Muzikářová

STYLING: Kate Ziegler Chic Cocktail

MODELS: Kate Ziegler, Ríša

IMG_2011upr

grey Cardigan – H&M. Scarf – Reserved, tote/taška – old – H&M

Ankle Boots/polobotky – sales F&F, pilot sunglasses/pilotky brýle – Rossmann

IMG_2036sweatshirt/mikina – Stradivarius, lipstick/rtěnka – Guerlain, golden ring/zlatý prstýnek – vintage, watch/hodinky – Guess

IMG_2041

leather bracelet/kožený náramek RITORE, nail polish/lak na nehty – Gabriella Salvete 118

IMG_2048

cutout skirt/”vystřihovaná” sukně – Orsay

IMG_2032

This time saying hello to my dear Chic Coctail followers with Ríša, a very smart & friendly dog companion and model for this post shooting!

Hoping for warmer temperatures too? April has just started and it must be showing us its crazy weather. We´ve spent the freezing, snowy, windy, chilly days snuggled up in winter coats again. Fortunately, this week´s forecast promises a weather turnover, at last, with more than 15 degrees. We´re gonna have mood for brighter pieces with some color, maybe pastel too. I´ve just fallen for the pastel pink sweatshirt. It´s cute and the funny print note is simply me :) The floral cutout spring 2015 trend is just perfect on white fabric and so romantic. You already know that I hardly step out without a (faux) leather piece. And so I disturbed the overall pinky-sweet look with my favorite leather RITORE bracelet. Come on, try on some lovely pastels and cutouts too!

………………………………………………………………………………………………………..

Zdravím své milé čtenáře, tentokrát s Ríšou, úžasnou psí společnicí a velmi elegantní modelkou pro tento post!

Také už se těšíte na teplejší jaro? Sotva nám začal duben, aprílové počasí řádí o sto šest a nejen ráno se ještě rádi zachumláme do zimních svršků. Snad tento týden již opravdu zažijeme jarní teploty, jak slibuje předpověď. Hned bude vše veselejší a bude se nám chtít odít do barviček, třeba pastelových. Já se zamilovala do této pastelově růžové mikiny s vyjádřením, které sedí prostě dokonale :) “Vystřihovánky”, jak jsem si pojmenovala trend jara 2015 vyniknou nejlépe na čistě bílé, třeba sukni, a tvoří úžasně romantický efekt. A jak jste si již určitě všimli, nedám bez nějakého kousku z (umělé) kůže ani ránu. Tento něžný outfit jsem prostě musela trochu “shodit”, a to mým oblíbeným koženým RITORE náramkem. A co vy, jdete se mnou do pastelek?

[adrotate banner=”37″]