Outfitová výzva Den #5 Vybarvěte se

Dnes jsem se pro vás vybarvila, vyfotila a to je vše. Ven jsem kvůli ochlazení takhle nešla. Ne že bych doma v šatníku neměla žádné barevné oblečení vhodné do dnešních 15° C.
Ano, doma ho mám. Ale…
Já nejsem nyní přes léto doma, kde bych měla k dispozici celou skříň a při balení kufru jsem byla vše, jen ne prozíravá, abych myslela na to, že vlastně chystám na srpen outfitovou výzvu. Pokud vás tedy napadlo, že outfitová výzva nemůže být pro stylistku nic náročného, tak se sakra pletete.

Počet kousků, které třeba běžně ráno vezmete do ruky, vyzkoušíte, zavrhnete a obléknete z nich až ten patnáctý, zhruba odpovídá celkovému počtu věcí v mém zavazadle, ze kterého čerpám na tuto 30denní outfitovou výzvu. Tak už zahoďte pochyby, nenechte mě v tom samotnou a pojďte do toho se mnou!

Zapojte se do výzvy a využijte svůj šatník na maximum.

Inspirujte se tématy v kalendáři 30denní outfitová výzva a sdílejte svůj outfit ve Facebook skupině Chic ženy nebo na Instagramu. Nezapomeňte přidat hashtag #outfitovavyzva a nominovat kamarádky. 30denní outfitová výzva vás naučí obměňovat různé kousky ze skříně na každodenní nošení. Vyzkoušíte si více kombinovat a experimentovat ve vašem šatníku a projevíte svůj osobitý styl.

Soutěž Letní outfitová výzva

V srpnu 2021 se koná soutěž Letní outfitová výzva o Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ. Zúčastnit se můžete až do konce měsíce srpna a sdílet 7 outfitů dle témat kalendáře.

Soutěž Letní outfitová výzva probíhá v uzavřené komunitě Chic ženy i veřejně označením stránky @Chiccocktail na Instagramu pod hashtagem #outfitovavyzva.

30denní outfitovou výzvu absolvuji s vámi a sdílím, co si oblékám každý den.