Notino – TODAY IS YOURS

Nakupujete rádi parfémy a kosmetiku online? Pokud ano,  pravděpodobně jste již zaregistrovali velkou novinku eshopu roku – parfums.cz, a to změnu názvu na Notino.
Jistě vás zajímá, proč se firma rozhodla ke kompletní proměně své image. Věřte, že důvod ke změně byl pádný. Čtěte dále a věřím, že si, tak jako já, Notino zamilujete ještě více než původní parfums.cz.

[adrotate banner=”54″]

12 let a 14 zemí

Věděli jste, že váš oblíbený eshop existuje v dalších zemích? Možná jste neměli ani tušení o tom, že firma má pod sebou pobočky ve 14 zemích. Online svět vůní a krásy měl totiž doteď v různých zemích odlišné názvy od toho českého. A protože se tato dynamická firma od roku 2004 rozrůstá každým dnem, bylo načase sjednotit všechny její pobočky jedním jménem. Jménem, které bude fungovat pro všechny země a všechny jazyky. A tak vzniklo Notino.

Vánoce v Notino

S novým jménem přichází i nový design. Jednoduchý a krásný. V Notinu nyní koupíte Notino dárkové sady ve stylovém balení – v krabičce s Notino mottem: TODAY IS YOURS, kterou jistě vy nebo obdarovaní využijete i jako skvělý bytový doplněk.

Vyberte si z notino dárkových balení zde

notino_dior_darkova_sada
notino_darkovy_balicek_pro_muze

Sady zleva:
Notino V hlavní roli Dior – sada nadčasová vůně + řasenka
Notino Jednoduše dokonalý – pánská sada silná vůně pro silné muže + hydratační vyživující emulze

Notino Tajemný ritual – koupelový balíček pemza Magnum Natural + hydratační rukavice Argan Oil + hydratační ponožky Argan Oil + plátýnková maska Missha Pure Source Mango + vonná svíčka Luminum Candle Premium Aromatic Vanilla Sphere + luxusní francouzské přírodní mýdlo Le Chatelard 1802 Lavender from Provence
Notino V přirozenosti je krása – sada pro nude líčení

notino_darkovy_balicek_do_koupele
notino_darkova_sada_liceni_nude

[adrotate banner=”37″]

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit