Matrix Vavoom, Kallos, EOS

014c1ef4fbafb39f3f39a7006e65a7f5427f8f038c

Matrix Freezing Spray, Kallos Body Lotion, eos lip balm (all parfums.cz/beautyspin.com) H&M makeup/blush brush limited edition (in store), YVON bracelet 
(Zoot), Reserved rings (in store)

After a short break, I am back with you with some BEAUTY products I tried and work for me. It’s a bit of a mix today. (photo above)

I’m sure it’s the same for you… with hair. It is a pride and worry at once. Btw. have you already read my Tony & Guy Haircare review? Now, I am testing Matrix Vavoom Freezing Spray which is supposed to ”freeze“ and hold your hairstyle all day long. Well, I usually do not create any complicated hairdo in the morning – I like to iron, wave or tease my hair above my forehead when I wear a ponytail and that’s it. However, I demand this basic hair style hold through my day whether it’s snowing or raining.

So thought ‘Let’s try to freeze it with this freezing hair spray’. And I am happy since I use this product. It sprays evenly in a mist rather than drops so it is precise and I don’t need to cover my eyes. The scent is gentle and even my tom doesn’t mind my hairspraying:)

Po menší pauze jsem opět tu, abych se s vámi podělila o šikovné novinky v mé BEAUTY výbavě. Tentokrát to bude takový mix. (viz. foto výše)

Jistě to tak máte také… vlasy jsou prostě každodenní radost i starost. Jak se mi osvědčily přípravky Tony & Guy už jsem vám vyprávěla zde. Na fixaci účesu jsem se pro změnu rozhodla vyzkoušet Matrix Freezing Spray z řady Vavoom. “Freezing”v jeho názvu není jen tak. Zmrazí totiž účes na dlouhé hodiny. Já sice z vlasů žádné  náročné kreace opravdu nevytvářím. Jsem ráda, když ráno zvládnu žehlit, vlnit či tupírovat si vlasy od čela k culíku. Nicméně potřebuji, aby mi lak usadil některé neposlušné prameny, a to na celý den, do sněhu i deště. Občas se mi totiž stává, že si pár vlásků rostoucích přímo nad čelem či okolo obličeje na bocích rozhodne přes den trčet i přes řádné ranní lakování. Proto jsem si řekla, že je vyzkouším “zmrazit”. Matrix Vavoom lak na vlasy doporučuji. Jednak se výborně aplikuje, sprej rozprašuje rovnoměrně, přesně a v příjemné mlze. Nemusím si před ním, jako před některými laky, tolik krýt oči. Jemně voní a rozstřik míří opravdu do vlasů, takže se neděsí ani kocour:)

01e05700a1a51e41338f9ebd75f1155fe24a4cf9af

I noticed  line thanks to its pretty minimalistic design. Then I simply needed to test the quality. And the test ended up with great results. The skin of my body is much more sensitive in comparison to my face complexion so the allergic reaction usually appears right away. When I was exploring a few drops of Kallos KJMN body lotion applied on my palm, I was worried about its rather oily consistency (see the pic above). To my surprise, it absorbed quickly without any irritation and the jojoba oils left my skin perfectly hydrated and soft, dry areas moisturized.

Maďarská značka péče o tělo a vlasy mě nalákala na krásný minimalistický design svých výrobků. Nyní jsem okusila i kvalitu této značky s tradicí a nemohu si stěžovat. Vzhledem k tomu, že mám pokožku těla mnohem citlivější než pleť na obličeji, pořídila jsem si tělové mléko pro normální a suchou pleť. Že mi konzistence tělového přípravku nevyhovuje, poznám obvykle během pár vteřin. Trochu jsem se při zkoumání Kallos KJMN mléka na dlani bála toho, že bude složení příliš olejové (viz. obr.), ale žádná alergická reakce se nekonala. Naopak, obsah jojobového oleje pokožku krásně hydratuje a mléko se dobře vsákne do pokožky. Po aplikaci je pleť na dotek jemná a vyživená, suchá místa jsou opečovaná.

01e33b6344f6dff499149a571de641e5306e9ca97b

I can’t get enough of my eos lip balm right now. I didn’t hesitate a second when I came across it cause it has become extremely popular for its great effects. The balm is made of 100% natural ingredients – shea butter, jojoba oil and E vitamin to nourish and hydrate the lips. And I haven’t mentioned the scents yet! Now I am using Summer fruits but the other scents, even mint-vanilla, are so real and just sweet-smelling. My lips get dry very quickly when I have a cold or am just tired. Eos balm cures them perfectly. I’m obsessed smelling it million times a day.

Další malou velkou radost mi udělal převratný balzám na rty eos summer fruit , který mě vážně nezklamal. Název je zkratkou pro Evolution of smooth, což znamená revoluční jemnost. 100%ní přírodní složení na bázi bambuckého másla, jojoby s vitaminem E bez jakýchkoli umělých přidaných látek ošetří a hydratuje rty. Navíc nádherně a reálně voní, ten můj po letním ovoci. Je až k nakousnutí. Vyzkoušela jsem jich více a věřte, že i tak překvapivé kombinace jako mentol-vanilka jsou balada pro čichové smysly. Účinný balzám na rty ocením hlavně, když mám slabší imunitu, jsem unavená či nachlazená a začnou se mi extrémně vysušovat a praskat rty. Vajíčko, jak je balzámu přezdíváno, je takový malý kosmetický zázrak.

01b2c78771b4ff3bea730c35b792ad5b79a33a06e6

I haven’t showed you what I found in the cute red box from my Xmas post, have I? I like the red YVON bracelet so much and it got very popular among my closest since I heard many compliments to it.

A na závěr tu mám něco, s čím jsem se vám ještě nepochlubila. V mém vánočním postu jste si jistě všimli roztomilé červené krabičky. Co jsem v ní našla? Krásný červený koženkový náramek YVON se zlatou sponou. A protože jsem si ho oblíbila nejen já, ale i okolí, musela jsem se s vámi podělit o tajemství, kde ho seženete.

0148c4aea901148a04293870dd79b09ed8deaf6924

This is my new hair I test haircare products on.

A na těchto nových vlasech pro vás testuji produkty vlasové péče.

[adrotate banner=”37″]