Knee Ripped Jeans

FOTO: Pavlína Muzikářová

STYLING, MODEL: Chic Cocktail, Kate Ziegler

_7106

Mango džíny, H&M kardigan, Caliope košile bez rukávů, Ritore pásek, C&C ťapky, H&M kabela, Guess hodinky, Etnia Barcelona brýle, Camaieu náramek, H&M perličky

I já miluju roztrhané džíny! A moc se mi líbí ty s dírami na koleni. I přesto, že roztrhané džíny působí velmi ležérně, skvěle se s nimi vytváří šik outfity. Já jsem si dle návodu roztrhala černé rovné džíny z Manga, protože už mě trochu nudili. Nápomocné mi byli samozřejmě nůžky, ale hlavně video návody na to, jak správně roztrhané džíny vytvořit, abyste nic nepokazili. Vysledek se mi moc líbí! Díry nad kolenem způsobí, že koleno vykoukne pouze když ohnu nohu.

[adrotate banner=”37″]

Tentokrát jsem z práce mířila rovnou na sklenku s přáteli, takže jsem potřebovala univerzální outfit na den i večer. S přeměnou na večerní outfit jsem si poradila hlavně díky doplňkům, které jsem sbalila do větší kabelky. Ráno jsem do práce přišla v mých černých roztrhaných džínách, bílé průhledné blůze vpředu zastrčené do džín. Přehodila jsem kardigan s leopardím vzorem a obula baleríny, protože se ráno celkem projdu, občas i naběhám :))
Po práci jsem se přezula do podpatků a vyměnila velkou tašku za malou party kabelku. Blůzu jsem vpředu uvázala a vesele jsem odkráčela za zábavou. Co vy a roztrhané džíny? Nosíte? Máte nějaké tipy na univerzální outfit “z práce do baru”? Těším se na vaše vychytávky!

_7128_7149_7153_7139

Mango džíny, Caliope košile bez rukávů, Ritore pásek, F&F boty, Nine West Mini kabelka, Guess hodinky, Etnia Barcelona brýle, Camaieu náramek, H&M perličky