Happy Coffee Day in Gingham Skirt

FOTO: Pavlína Muzikářová

STYLING, MODEL: Kate Ziegler Chic Cocktail

IMG_7045

Tezenis Triko, H&M Sukně, Ritore Pásek, Náhrdelník – Pull&Bear Sales, Zoot Náramek,  F&F Boty

Moji drazí čtenáři, jste také milovníky kávy? Kam chodíte na výbornou kávu? Máte svou oblíbenou kavárnu? Proč se ptám? Blíží se totiž Mezinárodní den kávy. Oslavte ho jak jinak než s šálkem dobré kávy!

[adrotate banner=”37″]

Pro mě není káva až tak hnacím motorem nebo startovním bodem dne, ale především příjemným odpočinkovým a společenským rituálem… momentem, kdy se zastavím, popovídám si se svými blízkými, přáteli, kolegy nebo prostě rozjímám sama. Naprosto souhlasím se spojením: Coffee is always a good idea! (Dát si kafe je vždy dobrý nápad.) Myslím, že posezení u kávičky je jedna z nejlepších tradic!

Další hvězdou mého outfit postu je sukně s Gingham kostkou. Gingham vzor má také dlouhou tradici. Nejdříve byl hojně používán na lůžkoviny, ubrusy, v domácím vybavení. Ve 20. století ho však oblékly hvězdy jako Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, Audrey Hepburn… a nesmrtelný módní hit byl na světě. Tento outfit jsme fotily během mé kávové pauzy v práci. A protože i svou kávu miluji ve stylovém podání, pořídila jsem si tento krásný Starbucks tumbler, kam také moc ráda zavítám.
Ať už tedy strávíte Mezinárodní den kávy lenošením ve vaší oblíbené kavárně nebo si uděláte v práci na kávu jen chvilku, zastavte se na moment, nadechněte se krásné vůně kávy a užijte si její jedinečnou chuť… třeba v nějakém novém kousku z ginghamu!

IMG_7052

Starbucks tumbler

IMG_7072IMG_7067vintageIMG_7076Starbucks Tumbler/Hrnek, River Island Bag/Kabelka, Iphone 5 Cover

IMG_7047