Beach Fashion

Foto: LUCIE KUČEROVÁ

vizáž & vlasy: EVA KEJÍKOVÁ

post proces: TOM DILHOF

STYLING, MODELka: KATE ZIEGLER

LOkace: DOBRÁK

 

Mám na sobě: Seafolly overal, S.Oliver boty, Silvian Heach taška, Seafolly plavky, Michael Kors sluneční brýle, nehty – Dermacol neon glow

Seafolly_overal_playsuit_beachwear_2

I přesto, že se mě již školní docházka dávno netýká, se začátkem nového školního roku si vždy uvědomím, jak rychle čas běží a jak se nám krásné letní dny již krátí. Naštěstí můžu dále čerpat energii i ze zářijového sluníčka a předstírat, že léto přece ještě není u konce. Jak to vypadá ve fitku jsem přes léto sice úspěšně zapomněla, ale zato jsem strávila spoustu času u vody, čemuž odpovídají i mé letošní plážové outfity. Nechte se inspirovat a mějte krásné babí léto!

Etno overal od Seafolly

Krátký overal je pro mě typickým letním kouskem. V jednom už jste mě mohli vidět v outfitu Big Hat & Summer Playsuit outfit. Tento strakatý s etno potiskem mám z letního výprodeje australské značky plážové módy Seafolly. Z outfitu to možná tolik nejde poznat, ale je střihově velmi zajímavý – má volná záda a v pase trendy zavazování s třásněmi. Pro lepší představu mrkněte na Seafolly overal na eshopu. Pod ním mám i Seafolly plavky, ty uvidíte v mém dalším outfitu.

Gladiatorky S.Oliver

Miluji zajímavé boty, a gladiatorky s vysokým vázáním kolem nohy jsou sice lehce nepraktické na obouvání, ale o to víc sexy na noze. Varování! Sakra přitahují pozornost!!

(Nejen) plážová taška Silvian Heach

Na konci léta je skvělá příležitost pořídit si kvalitní kabelku za výhodnou cenu. Značku Silvian Heach jsem neznala, ale zpracování a roztomilé detaily na tašce mě mile překvapily. Vejdou se do ní všechny plážové nezbytnosti, jako třeba sluneční brýle Michael Kors a na tašce je moc sympatické, že má z každé strany jiný barevný design.

Seafolly_overal_playsuit__laceup_sandals_beachwear SOliver_laceup_sandalsSeafolly_playsuit_beachwear Silvian_Heach_bag_Seafolly_beachwear

[adrotate banner=”37″]