fbpx

Workshop Hrátky s šátky – letní edice

Adresa místa konání je v centru Brna a bude upřesněna po přihlášení.

Termíny na červenec a srpen na výběr ve formuláři přihlášky.

Časově vždy 18:00-20:00.

Přihlásit se

Tak schválně… KOLIK MÁTE DOMA ŠÁTKŮ A ŠÁL?
Možná je vaše odpověď, že žádné, jako má dojem většina mých klientek. Když pak ovšem procházíme šatník, nestačí zírat, kolik takových šátků v její vlastní skříni najdeme.  Najednou jsou šátky všude.

Nevěděla o nich, protože šátky nenosí, nebo jediný způsob, který jí v souvislosti s tímto doplňkem automaticky sepne, je, že šátek patří přece na krk a v tom se tedy moc necítí. S největší radostí své klientky vyvádím z omylu a moc mě baví odkrývat nekonečný potenciál tohoto zdánlivě nenápadného módního doplňku.

Možná své šátky naopak obdivujete a moc dobře o nich víte, protože na vás vždy vyskočí, když něco hledáte před odchodem v šuplíku v předsíni, kde šátky skladujete společně s doplňky “na ven” jako jsou rukavice, šály apod. A třeba vás pokaždé zamrzí, že opravdu nemáte ani minutu, dvě navíc, abyste šátek naaranžovala k outfitu. A i kdybyste čas měla, stejně se vám nedaří vymyslet, jak šátek uvázat.

Naučte se to na workshopu Hrátky s šátky – letní edice, kde si během dvou hodin osvojíte jednoduché a šik způsoby, jak kreativně uvázat šátek jako doplněk nebo i místo topu, šatů, pásku, čelenky.

Trénink vám zaručí, abyste šátek nejenom dokázala velmi rychle a slušivě “nastajlovat”, ale zároveň ho začnete vnímat jako plnohodnotnou součást vašeho šatníku.

A to teprve začnou divy, až upustíte uzdu fantazie a začnete s šátkem kouzlit při oblékání.

Naučte se, jak z jednoho kousku látky vytvořit funkční a krásnou součást originálního outfitu a staňte se inspirací! Připojte se na aktivní workshop, kde si osvojíte několik úvazů se šátky. Tyto dovednosti oceníte, ať už míváte při oblékání naspěch nebo potřebujete vykouzlit stylový doplněk.

 

Co se naučíte:

  • Šátek jako oděv: Naučíte se, jak šátek elegantně uvázat jako letní top nebo šaty.
  • Doplněk na hlavu: Šátek můžete použít jako doplněk na hlavu nebo do vlasů, a to nejen jako módní prvek, ale také jako ochranu před sluncem nebo pískem v Sahaře.
  • Alternativa k pásku: Šátkem můžete nahradit pásek – je to často opomíjený, ale geniální trik.
  • Renovace dalších doplňků: Naučíte se, jak šátkem oživit další doplňky ve vašem šatníku.
  • Další kreativní hrátky s šátky.

 

Co si přinést na workshop:

  • Šátky různých velikostí: Můžete si zapůjčit šátky na místě, ale pokud máte vlastní, přineste je s sebou. Od nejmenšího kapesníčku po velký šátek – všechny velikosti jsou vítány!
  • Kabelku, slaměný košík nebo čelenku: Pokud máte nějaký doplněk, který chcete renovovat, dejte mu šanci a vezměte ho s sebou na workshop.

 

Na workshopu pro vás bude k dispozici:

  • Káva a letní nápoj
  • Prstýnek potřebný pro některé úvazy šátku dostanete jako dárek
PS: Připravte se na to, že vaše jedinečnost se potká s obdivnými pohledy a komplimenty!

Těším se na vás,

/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>