fbpx

30denní outfitová výzva

Zapojte se do výzvy a využijte svůj šatník na maximum.

Inspirujte se tématy v kalendáři 30denní outfitová výzva a sdílejte svůj outfit ve Facebook skupině Chic ženy nebo na Instagramu. Nezapomeňte přidat hashtag #outfitovavyzva a nominovat kamarádky.

30denní outfitová výzva vás naučí obměňovat různé kousky ze skříně na každodenní nošení. Vyzkoušíte si více kombinovat a experimentovat ve vašem šatníku a projevíte svůj osobitý styl.

Soutěž LETNÍ OUTFITOVÁ VÝZVA

Přidejte postupně alespoň 7 svých outfitů vyfocených ve vámi zvolené podobě, např. sebe v dnešním outfitu, nebo samotné oblečení vybrané pro váš outfit dne dle tématu. Outfitová výzva obsahuje 30 témat, z nichž většina témat je všeobecná, splnitelná, a hlavně vaší fantazii v rámci tématu se meze nekladou. Outfity k tématu můžete přidávat i zpětně. Pro přehlednost uveďte číslo téma / dne, kterého se váš look týká.

Místo konání soutěže LETNÍ OUTFITOVÁ VÝZVA
Soutěž Letní outfitová výzva probíhá v uzavřené komunitě Chic ženy i veřejně označením stránky @Chiccocktail na Instagramu pod hashtagem #outfitovavyzva.

Výhra v soutěži LETNÍ OUTFITOVÁ VÝZVA

Splněním minimálně 7 příspěvků dle 7 témat z kalendáře Letní outfitové výzvy získá každá účastnice po skončení 30denní outfitové výzvy Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ (v hodnotě 899 Kč) vhodný pro každou ženu, která se chce oblékat lichotivě, stylově a cítit se skvěle ve svém těle.

Kompletní Podmínky soutěže LETNÍ OUTFITOVÁ VÝZVA

Kalendář 30denní #outfitovavyzva

30denní outfitová výzva verze pro tisk

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>