fbpx

Kurz profesní image

Firemní kurz 5 hodin, pro 5-10 kurzistek

Místo konání: Brno nebo ve vaší firmě v ČR v rozsahu a termínu dle domluvy.

Více o Profesní image zde

Pro objednání firemního kurzu pište na kate@chic-cocktail.com nebo volejte +420604647219.

V důležitých kariérních momentech je vzhled to poslední, na co se potřebujete soustředit. Proto je vhodné mít vyřešený pracovní šatník, díky kterému odpadnou obavy o profesní zevnějšek a vy se budete moct plně věnovat využití svých schopností.

Připomíná některá z následujících stresových situací vaši osobní zkušenost? 

Noční můra #1

Je ráno a máte před pracovním pohovorem. Nacházíte se ve svém šatníku a vyčítáte si, že jste si předem nepřichystali, co si obléknete, protože vám nyní těkají myšlenky a vzhled je to poslední, co stíháte řešit. V domnění, že vzhled není kritérium k přijetí do práce a že váš talent hravě přebije i to, že nevypadáte zrovna nejupraveněji, si rychle obléknete… prostě něco. Avšak první úsudek o tom, jak vám na pozici záleží, i o vašich kvalitách, probíhá v prvních pár vteřinách po tom, co vás pustí dovnitř.

Noční můra #2

Z klidu každodenního pohodlného outfitu a la “džíny, tričko” v práci vás nečekaně vytrhne pověření k účasti na konferenci či veletrhu s odletem zítra. Vy nemáte radost?

Noční můra #3

Přesvědčený o tom, že mluví s vaší asistentkou, vás potenciální klient požádá o sjednání schůzky s ředitelkou firmy, vaší firmy.

Noční můra #4

Šéf zavelí “Happy Hour!” s odchodem na pracovní večírek hned po práci. V tom, co máte na sobě, se po celém dni už vůbec necítíte, chtělo by to trochu změnit outfit, přezout se, takhle se vám nechce. Ovládnou vás neprofesionální myšlenky ve stylu: “Na co bych se vymluvila?”

/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>