fbpx

Děkuji za účast na webináři

#1 Jak oživit džíny a bílou košili šátkem nebo páskem ze série styling cyklu NAJDI VE SVÉ SKŘÍNI

Gratuluji! Měla jste možnost účastnit se premiéry vysílání prvního dílu seriálu NAJDI VE SVÉ SKŘÍNI s možností stylingové konzultace. Vyzkoušejte si styling na sobě a neváhejte si vyfotit selfie, jak se vám outfit povedl a poslat foto na kate@chic-cocktail.com nebo sdílet na sociálních sítích s označením @chiccocktail a #najdivesveskrini.

Další vysílání s následnou diskuzí proběhne v rámci uzavřené Facebook skupiny Chic ženy, a to ve čtvrtek 15.4.2021 od 17 hodin. Pokračování seriálu NAJDI VE SVÉ SKŘÍNI je v přípravách. O premiéře druhého dílu se dozvíte přednostně. Téma bude velmi praktické a aktuální: #2 Jak nosit šaty v aprílovém počasí mezi 5° a 20° stupni Celsia.

Chcete se naučit oblékat v souladu s vašim typem postavy a dát tak vyniknout vašim přednostem? V online kurzu POSTAVA A SEBEVĚDOMÍ najdete přesný návod na to, jak zjistit, který typ postavy máte a jaké oblečení lichotí právě vám.

Aktuální termín pro online videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ je 28. dubna 2021 v 17 hodin.

Stálá cena za online videokurz POSTAVA A SEBEVĚDOMÍ je 3 000 Kč.

Do 21. dubna je možné kurz POSTAVA A SEBEVĚDOMÍ pořídit za VÝHODNOU cenu s 20% slevou, 2400 Kč v PŘEDPRODEJI do 21.4.

Nyní máte navíc možnost vyhrát účast na online kurzu v Soutěži o 5 míst ZDARMA na online kurz POSTAVA A SEBEVĚDOMÍ. Pokud se zapojíte do soutěže, ale pro jistotu si kurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ koupíte a v soutěži vyhrajete volné místo, vrátím vám kurzovné.

 

Webinář ŠATNÍKOVÉ MINIMUM zdarma pro vás

Máte chuť se dále stylově vzdělávat hned teď? Pusťte si můj webinář ŠATNÍKOVÉ MINIMUM, který vás během deseti minut naučí, jak postavit svůj šatník na pevných základech. Získáte s ním navíc přehledný seznam základních kousků, které je ideální si hýčkat, často kontrolovat a v případě nákupu nového základu šatníku, investovat do kvality. V online kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ získáte právě užitečná nákupní doporučení, kde sehnat kvalitní kousky lichotící přesně na váš typ postavy.

 

Čtěte mé další články na téma Sebevědomí

Jsem přesvědčena, že sebevědomí přímo souvisí se stylem oblékání. To, jak se v oblečení cítíme definuje náš obraz o sobě samotných. Pokud se cítíme dobře, záříme a vypadáme skvěle. Náš outfit tedy prozrazuje hodně i o naší sebehodnotě. Nedávno se mi podařilo domluvit rozhovor s mojí kamarádkou a koučkou/terapeutkou Mgr. Lucií Mucalovou. V rozhovoru Sebevědomí & rovnováha na home office najdete tedy cenný pohled odborníka na duši vs. má stylingová doporučení, jak o sebe pečovat v aktuálním domácím režimu.

O ženské citlivosti a jak náš šatník reflektuje náš život a naši (sebe)hodnotu na základě mých mnohaletých zkušenostech v šatnících žen píšu otevřeně v článku Sebevědomí v šatníku.

 

Každodenní tipy na sociálních sítích

Osobní styling je moje profese a poslání, jejímž prostřednictvím mohu pomáhat ženám cítit se prostě Chic. Neskutečně mě to baví a naplňuje. Různé tipy, rady a postřehy, nebo prostě jen inspiraci, co nosím zrovna já, můžete sledovat na sociálních sítích, kde se také moc ráda v anketách na různá témata ptám vás. Buďme denně v kontaktu.

Najdete mě na sociálních sítích @chiccocktail a @stylovaporadna. Aktuálně fungují mé služby osobního stylingu a živé kurzy pouze v individuální formě spolupráce. Nově je možná online konzultace prostřednictvím služby Stylová poradna.

 

/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>