fbpx

Děkuji za účast na kurzu

Máte chuť se dále stylově vzdělávat hned teď?

První díl seriálu NAJDI VE SVÉ SKŘÍNI

Pusťte si první díl styling seriálu NAJDI VE SVÉ SKŘÍNI. Téma prvního dílu seriálu NAJDI VE SVÉ SKŘÍNI je Jak oživit džíny a bílou košili šátkem nebo páskem.
Chcete si mé tipy vyzkoušet přímo v průběhu sledování seriálu? Najděte ve své skříni:
  •  padnoucí džíny
  •  bílou prodlouženou košili (pokud nemáte, vyzkoušejte s pánskou)
  •  jarní šátek většího rozměru
  •  oblíbený pásek
Džíny a košili si oblékněte před sledováním a doplňky si připravte k ruce. Pak již můžeme experimentovat společně.

Minikurz ŠATNÍKOVÉ MINIMUM zdarma pro vás

Minikurz ŠATNÍKOVÉ MINIMUM vás během deseti minut naučí, jak postavit svůj šatník na pevných základech. Získáte s ním navíc přehledný seznam základních kousků, které je ideální si hýčkat, často kontrolovat a v případě nákupu nového základu šatníku, investovat do kvality. V online kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ získáte právě užitečná nákupní doporučení, kde sehnat kvalitní kousky lichotící přesně na váš typ postavy.

Čtěte mé další články na téma Sebevědomí

Jsem přesvědčena, že sebevědomí přímo souvisí se stylem oblékání. To, jak se v oblečení cítíme definuje náš obraz o sobě samotných. Pokud se cítíme dobře, záříme a vypadáme skvěle. Náš outfit tedy prozrazuje hodně i o naší sebehodnotě. Nedávno se mi podařilo domluvit rozhovor s mojí kamarádkou a koučkou/terapeutkou Mgr. Lucií Mucalovou. V rozhovoru Sebevědomí & rovnováha na home office najdete tedy cenný pohled odborníka na duši vs. má stylingová doporučení, jak o sebe pečovat v aktuálním domácím režimu.

O ženské citlivosti a jak náš šatník reflektuje náš život a naši (sebe)hodnotu na základě mých mnohaletých zkušenostech v šatnících žen píšu otevřeně v článku Sebevědomí v šatníku.

Každodenní tipy na sociálních sítích

Osobní styling je moje profese a poslání, jejímž prostřednictvím mohu pomáhat ženám cítit se prostě Chic. Neskutečně mě to baví a naplňuje. Různé tipy, rady a postřehy, nebo prostě jen inspiraci, co nosím zrovna já, můžete sledovat na sociálních sítích, kde se také moc ráda v anketách na různá témata ptám vás. Buďme denně v kontaktu.

Najdete mě na sociálních sítích @chiccocktail a @stylovaporadna. Aktuálně fungují mé služby osobního stylingu a živé kurzy pouze v individuální formě spolupráce. Nově je možná online konzultace prostřednictvím služby Stylová poradna.

/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>