fbpx

Děkuji za přihlášku do kurzu Osobní styl

Mám upřímnou radost z vaší účasti na kurzu Osobní styl.

Pokud jste tak ještě neučinila, zaplaťte, prosím kurz Osobní styl platební kartou nebo převodem zde.

Jsem přesvědčena, že kurz Osobní styl vás přivede na mnohem zábavnější, rychlejší a praktičtější cestu oblékání.

Moc se na vás těším! ♥

Vaše osobní stylistka
Kate

KONTAKT

Minikurz ŠATNÍKOVÉ MINIMUM zdarma pro vás

Máte chuť se stylově vzdělávat hned teď? Pusťte si můj minikurz ŠATNÍKOVÉ MINIMUM, který vás během deseti minut naučí, jak postavit svůj šatník na pevných základech. Získáte s ním navíc přehledný seznam základních kousků, které je ideální si hýčkat, často kontrolovat a v případě nákupu nového základu šatníku, investovat do kvality. V kurzu Osobní styl získáte užitečná nákupní doporučení, kde sehnat kvalitní kousky lichotící přesně na váš typ postavy.

Čtěte mé další články na téma Sebevědomí

Jsem přesvědčena, že sebevědomí přímo souvisí se stylem oblékání. To, jak se v oblečení cítíme definuje náš obraz o sobě samotných. Pokud se cítíme dobře, záříme a vypadáme skvěle. Náš outfit tedy prozrazuje hodně i o naší sebehodnotě. Nedávno se mi podařilo domluvit rozhovor s mojí kamarádkou a koučkou/terapeutkou Mgr. Lucií Mucalovou. V rozhovoru Sebevědomí & rovnováha na home office najdete tedy cenný pohled odborníka na duši vs. má stylingová doporučení, jak o sebe pečovat v aktuálním domácím režimu.

O ženské citlivosti a jak náš šatník reflektuje náš život a naši (sebe)hodnotu na základě mých mnohaletých zkušenostech v šatnících žen píšu otevřeně v článku Sebevědomí v šatníku.

Každodenní tipy na sociálních sítích

Osobní styling je moje profese a poslání, jejímž prostřednictvím mohu pomáhat ženám cítit se prostě Chic. Neskutečně mě to baví a naplňuje. Různé tipy, rady a postřehy, nebo prostě jen inspiraci, co nosím zrovna já, můžete sledovat na sociálních sítích, kde se také moc ráda v anketách na různá témata ptám vás. Buďme denně v kontaktu.

Najdete mě na sociálních sítích @chiccocktail a @stylovaporadna. Mrkněte i na mé služby osobního stylingu a živé kurzy v individuální formě spolupráce. Nově je možná online stylová konzultace prostřednictvím služby Stylová poradna.

/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>