fbpx

Děkuji za nákup videokurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ

Mám upřímnou radost, že jste si vybrala videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ.

Děkuji za nákup videokurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ. Doporučuji před přehráváním videokurzu vytisknout pracovní listy, které vám dorazí s potvrzením registrace na vaši emailovou adresu. Pokud ne, zkontrolujte, prosím, zda email nespadl do složky Nevyžádaná pošta / Spam.

Jsem přesvědčena, že Videokurz POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ vás přivede na mnohem zábavnější, rychlejší a praktičtější cestu oblékání.

Dejte vědět, jak jste s videokurzem spokojená.

Vaše osobní stylistka
Kate

KONTAKT

Webinář ŠATNÍKOVÉ MINIMUM zdarma pro vás

Máte chuť se ještě více stylově vzdělávat? Pusťte si zdarma můj webinář ŠATNÍKOVÉ MINIMUM, který vás během deseti minut naučí, jak postavit svůj šatník na pevných základech. Získáte s ním navíc přehledný seznam základních kousků, které je ideální si hýčkat, často kontrolovat a v případě nákupu nového základu šatníku, investovat do kvality. V online kurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ získáte právě užitečná nákupní doporučení, kde sehnat kvalitní kousky lichotící přesně na váš typ postavy.

Čtěte mé další články na téma Sebevědomí

Jsem přesvědčena, že sebevědomí přímo souvisí se stylem oblékání. To, jak se v oblečení cítíme definuje náš obraz o sobě samotných. Pokud se cítíme dobře, záříme a vypadáme skvěle. Náš outfit tedy prozrazuje hodně i o naší sebehodnotě. Nedávno se mi podařilo domluvit rozhovor s mojí kamarádkou a koučkou/terapeutkou Mgr. Lucií Mucalovou. V rozhovoru Sebevědomí & rovnováha na home office najdete tedy cenný pohled odborníka na duši vs. má stylingová doporučení, jak o sebe pečovat v aktuálním domácím režimu.

O ženské citlivosti a jak náš šatník reflektuje náš život a naši (sebe)hodnotu na základě mých mnohaletých zkušenostech v šatnících žen píšu otevřeně v článku Sebevědomí v šatníku.

Každodenní tipy na sociálních sítích

Osobní styling je moje profese a poslání, jejímž prostřednictvím mohu pomáhat ženám cítit se prostě Chic. Neskutečně mě to baví a naplňuje. Různé tipy, rady a postřehy, nebo prostě jen inspiraci, co nosím zrovna já, můžete sledovat na sociálních sítích, kde se také moc ráda v anketách na různá témata ptám vás. Buďme denně v kontaktu.

Najdete mě na sociálních sítích @chiccocktail a @stylovaporadna. Všechny služby a školení pořídíte v eshopu Stylová poradna.

/** * Stylesheets and Javascript files are enqueued in theme-functions.php */ ?>