Zářivý podzim a recenze šperků z Olivie.cz

Za okny poletuje první sníh. Ještě před 14 dny jsem fotila tyto záběry v 15 stupních pod nízkým, ale zářivým listopadovým sluncem.

Po extrémně teplém podzimu naštěstí přituhlo. Už to totiž vypadalo, že skočíme rovnou do jara a nebude zima, sníh, Vánoce, cukroví,…

I o vánočních tipech je tento článek, především těch blyštivých.Bez šperků si nedokážu představit žádný svůj outfit

Nemusí to tak mít každý, ale já je nosím moc ráda. Dokonce i doma, o víkendu, nebo když pracuji na home office. Nejčastěji nosím jemné až středně výrazné šperky. Moje nejoblíbenější jsou kovové šperky nebo perličky, občas doplním bižuterií. Kombinací se nebojím a obzvlášť mám ráda mixování chladných a teplých odstínů kovů / zlato ke stříbru. Je to něco, v čem se stylově cítím dobře a patří to k mé zálibě experimentovat, ale každý jsme jiný. Moje klientky většinou upřednostňují buď výhradně zlato nebo stříbro / teplé vs. studené odstíny šperků. V tom případě to respektuji a když klientku oblékám, beru její preferovaný kov na vědomí i například u pásku s kovovou sponou.

Již zmíněný mix kovů jsem si vybrala i při objednávání šperků z eshopu Olivie.cz, kteří jsou specialisté na stříbrné šperky. V jejich nabídce najdete i pozlacené stříbro, šperky z perel a drahých kamenů. Na eshopu Olivie se velmi příjemně nakupuje. U každého produktu jsou přesné detaily a v případě volby velikosti prstenu mají na webu skvělý manuál. Ten mi velice pomohl, abych obvod prstu správně změřila a pořízený prsten mi tak sedí bezvadně. Samozřejmě mě zajímalo, zda v realitě budou šperky odpovídat vzhledu krásně nafocených produktů na eshopu.

 

Stříbrné náušnice s pozlacením a “dvojitým” efektem

Objednala jsem si stříbrné náušnice s kamínky a pozlacením ve velmi zajímavém dvojitém designu, který jakoby simuloval dvě náušnice v jednom uchu. Líbí se mi vrstvení náušnic a proto už tak mám na ucho dvě dírky. K double náušnicím z Olivie jsem přidala ještě drobnou perličku. Jednoduché perlové pecky je možné v Olivie.cz vybrat v různých velikostech, což ocení hlavně ti, kteří jako já rádi nasazují více náušnic na jedno ucho. Více velikostí, více možností a kreativity.

 

Stříbrný prsten se zářivými krystalky

Prsten s krystalky je designem přesně to, co jsem potřebovala. Tak akorát, aby splnil požadavky na slavnostní i denní nošení. Je ve stříbrném provedení s precizně umístěnými zářivými krystaly. Kontrast k mým minimalistickým prstenům z růžového a žlutého zlata, které nosím denně, vypadá skvěle. Oba šperky dorazily bezpečně zabalené ve vypolstrované krabici, každý šperk umístěný v atraktivním pouzdru. V balíčku jsem našla i čistící hadřík a dokonce cestovní pytlíček na šperky.

 

Šperk jako nejvděčnější dárek nejen pro ženu

Věřím, že vám tento tip na krásné dárečky přijde právě vhod. Obzvláště my ženy milujeme být obdarovány šperky. Slyšely jste snad někdy ženu říct, že už má dost šperků a žádné další nechce? Šperky jsou jedním z nejvděčnějších dárků nejen pro ženy. A pokud si šperk chcete raději vybrat sama, eshop Olivie.cz doporučuji. Máte jistotu, že vám šperk dorazí v té samé podobě, do které jste se zamilovala v online obchodě. Z vlastní zkušenosti musím říct, že naživo ještě předčí očekávání. Přeji příjemný relax při výběru a další detaily z mého zážitku rozbalování zásilky najdete ve videu níže.

PS: Koukněte také na stylový návod Jak kombinovat šperky Olivie.cz a a recenzi kouzelných Svíček se šperkem. Výběr nejstylovějších dárků najdete v Dárkovém průvodci Stylové poradny.