Zázrak jménem bílá košile

V oblékání existuje mnoho vychytávek, které nám usnadňují život. I přes to, že mnoho fungujících triků je s námi již od pradávna a některé dobře známe, nové trendy nás občas trochu matou. Je dobré pamatovat na to, že se můžeme spolehnout na jisté klasiky, které fungují vždy a pokud je zpestříte trendy, vykouzlíte to, co se dá definovat jako šik vzhled.

Základní kousky Šatníkového minima jsou zdrojem mnoha Chic kombinací. Jedním z nezbytných základů šatníku je BÍLÁ KOŠILE. Vlastnit alespoň jednu klasickou bílou košili nás totiž zachrání v situacích, kdy tápeme, co na sebe, např. na zkoušku, pracovní pohovor, slavnostní večeři, představení v divadle. Zvolit bílou košili, je nejen nejsnadnějším řešení, ale zároveň to nikdy nemůže být nevhodná volba.

Kouzlo spočívá také v tom, že s bílou košilí můžete vytvořit tisíce variací. Tudíž je velmi chytré opatřit si jich více. Je už jen na vás, jestli se budete držet jednoduchého střihu nebo budete experimentovat i s jinými variacemi bílé košile.

Praktické ukázky, jak nosit  bílou košili s doplňky najdete v neplacené části Videokurzu POSTAVA & SEBEVĚDOMÍ.

Kde klasickou bílou košili koupit?

Tento základní kousek bude k sehnání v obchodních sítích, které stabilně prodávají kolekci BASIC. Snadno ji najdete a objednáte ve většině větších eshopech. Vybrala jsem pro vás pár kousků bílé košile v prodloužené délce, se kterou se dá v outfitech pěkně vyhrát a zároveň zapadá i do současného oblíbeného trendu oversize věcí.

Jak s jednoduchou bílou košilí dosáhnout originálního a svěžího vzhledu?

Business Chic

@symphonyofsilk

Shopperella

Casual

9480746bb62a90a26cb1e90e9c7556f4Megan Smith personal stylist web

507e23872dd40e0df5e136b4d2b20f57

Who What Wear

The Fashion in Spot

Petite in Paris

Bílá košile na krátkém topu

The Wardrobe Edit
Aucary

Chic Outfit

White shirt short sleeve

White shirt

white shirt sporty