Toni and Guy Products

After a few ombré expreriments earlier this year I reached the point when I desired for quite a distinctive change – to lighten my hair. I consulted my hair stylist and we chose honey bronde which is alternative & safe way to get the sun kissed shade I was longing for. There we go, check the result after the first application of the color. There are a couple of very fair highlights in the new color nicely coming out on the daylight (1st photos). In the artificial lightning the hair goes a bit into ginger shades (last pics).

Po několika ombré experimentech v posledním roce jsem přemýšlela nad sjednocením barvy. Tmavé odstíny mi již připadaly trochu nudné a okoukané, takže jsem se nakonec rozhodla prosvětlit. Po konzultaci s mým kadeřníkem jsme jako cílový odstín zvolili medovou bronde, což je zároveň šetrný kompromis zesvětlení pro brunetky. Zde je výsledek po první aplikaci. Medová barvička je prosvětlená blonde melírem na pár tenkých pramíncích, které pěkně vystupují na denním světle (viz. první foto), pod umělým světlem odstín získá nádech jemně do oranžova (poslední foto).

SunHair

What haircare do I use to treat my new color? I picked Toni&Guy products since I have had only good experience with the brand so far. Namely, Toni and Guy Cleanse Shampoo for natural or colored blonde hair. Although Honey bronde is not quite a real blonde color, a product for fair hair can make the light shades in hair more visible. What I love about the shampoo is the delicate scent and the fact a few drops are enough to create a rich foam so the product is efficient. Plus it does not wash the color out. Anyway, daily hair washing is not ideal if I want my color hold for long. I found a great help in Toni & Guy Cleanse Dry Shampoo which absorbs oil and gets your hair into a perfect condition in a minute. Just shake the bottle, spray, massage into roots, brush and style. I became an addict to the fresh scent of this genius product. Also handbag package available!

A čím opečovávám vlásky po barvení? Po několika skvělých zkušenostech s produkty profesionální kadeřnické značky Toni&Guy, jsem si nakoupila zásoby. Při mytí vlasům dopřávám péči Toni&Guy Cleanse šampon pro blond vlasy, který je vhodný pro přirozeně blond či barvené vlasy. I přesto, že odstín medová bronde působí stále spíše jako světle-hnědá, chci dát vyniknout světlejšímu nádechu, a proto jsem sáhla po šamponu pro blond vlasy. V poměru k ceně je spotřeba šamponu velmi úsporná. K bohaté pěně postačí pár kapek (viz. foto níže). Vlasy příjemně provoní a barva mi krásně drží, nesmývá se. Denní mytí není pro barvené vlasy zrovna ideální. Řešením je následující tip. Mou první pomocí, když nemám čas nebo nechci vlasy mýt často, ale potřebuji je dostat rychle do kondice, je Toni&Guy Cleanse suchý šampon. Stačí protřepat, nasprejovat do kořínků, promasírovat a na závěr pročesat. Vlasy jsou ihned ve formě a skvěle se s nimi dál pracuje při stylingu. Na vůni tohoto pomocníka jsem již závislá. Je totiž neskutečně svěží. A pořídíte i kabelkové balení!

Toni&Guy

For both styling and fixing my hair, one spray is enough – Toni&Guy Creative extreme hold hair spray. Apply before straightening, curling etc. and right after it as well. Does not stick hair together, leaves hair flexible and naturally looking. Just enjoying great results and lovely scent left in my hair.

Pro úpravu účesu používám Toni&Guy Creative sprej na vlasy pro extrémní fixaci. Aplikuji před i po stylingu vlasů. Poradí si s elektrizujícími vlasy, neslepí a ponechá účesu pružnost. A stejně jako již zmíněné produkty Toni&Guy, i tento lak obdaří vlasy příjemnou vůní.

HairCurls

 [adrotate banner=”37″]